• an itibariyle 4 günlük upload serüvenimde, 500+ videonun açmış olduğum youtube kanalına yüklenmiş olduğunu bildirmek istiyorum..
    adres için azıcık sabır. bu akşam kategorilendirmeyi ve "10062013.avi" tarzı isimlendirmeleri de düzeltip, torrent kullanma imkanı olamayan arkadaşlar için bir alternatif daha sunmaya çalışacağım. hem derli toplu olursa paylaşması da kolay olur düşüncesindeyim. yarım yamalak olmasın diye de, adresi düzenlemeler bitince vereyim diye düşündüm.
  • sadece torrent üzerinden paylaşımlar olmasın, isteyen istediği zaman izleyebilsin, izletebilsin diyerek, 2 arşivin %40 kadarını kategorilendirmelerini de yaparak oluşturduğum bir youtube kanalına yüklemeye devam ediyorum. yeni görüntüler de geldikçe ekleyip paylaşılması daha kolay olur diye düşünmekteyim.

peşin edit: toplamda 30 gb kadar verinin 10gb civarını yükledim. tahminimce 4-5 gün içerisinde biter. bir arşiv olarak bize ve gelecek nesillere kalır.

not: tüm videoları yükleyip, playlistleri de oluşturduktan sonra adresi vermek daha doğru olur diye düşündüm, yarım yamalak olmasın diye. takdir sizin tabi.
  • mükkemmel eser!
    yeni şafak bunu 60 kupona verse yine de alınır saklanır,
    o derece...
  • indirir indirmez, 100. gblık drobbox'ıma yükleyip bir bandwith sınırlaması yok ise direkt link vermeyi düşündüğüm paylaşım.

hatta bununla ilgili bir multimedia web sayfası bile hazırlayabilirim 1-2 gün içerisinde. isteyenler web sayfası üzerinden görüntüleme yapabilmiş olurlar.

bir aydınlatın dostlar..
  • "canlarını yediğimin ilk hazırlayanları 1-2 gün sağlam bir limiti falan kaldırıp upload limitini yukarılara getirse de rahatça çekse millet, sonra zaten damlaya damlaya göl olur" dediğim arşiv.

download hızı 1kb lan ayıptır.
  • dc'yi bilenin, yapıldığına şaşırmayacağı arşivdir. herhalde bilgisayarcılar yapmıştır. uzun saçlı abilere selam olsun o zaman.
  • 10 haziran - 14 haziran arası görüntüler için arşiv'in 2. bölümünü yayınlamışlar.

2. bölüm torrent dosyası.
  • allahını seven defansa gelsin nidası ile seed verilmesini istediğim güzellik.

indirin ve torrenti açık tutun.
  • ilk günlerde benim de aklıma gelmiş olan arşivdir. ancak benim gibi lafta kalmayıp da hazırlayan arkadaşlara bin teşekkür...
  • indirmeye çalıştığım arşiv.
    teşekkürler
hesabın var mı? giriş yap