şükela:  tümü | bugün
  • 2 erkeğe 1 erkek düşen odtu bölümü
  • nişanlım bu fakültenin g binasında çalışmaya başladı. fakülte birbine girmiş benim hatunu görmek için. ırz düşmanlarını tespit ettim, çok pis takipteyim.
  • odtüde en yüksek ortalamaları cıkaran,genel derslerde curve yükselten bölüm.erkek başına düşen kız gramajı gittikçe artmaktadır ama bunun nedeni artan kız sayısı değil artan ağırlıklarıdır
  • tanışma toplantısında hocanın birisinin "arkadan bakınca ne çok kız öğrenci var dedim ve şaşırdım ama öne geçince bunların uzun saçlı erkekler ve öğrenci velileri olduğunu görüp rahatladım" dediği güzide odtü bölümü.
  • bi hocanin sinavi kacirip make-up almayin sakin, make-up'daki sorulari ben bile cozemedim henuz dedigi bolum.
  • g binasının kantininde çalışan kızı transfer etmek için elektrik-elektronik'in bütün kaynaklarını seferber ettiğimiz bölüm. telekominikasyoncu arkadaşlar şu an kantini dinlemekle meşgul.
  • arkadaslar arasindaki populer adiyla alcatraz. mezunu olmaktan gurur duymama ragmen zamaninda en cok kufrettigim muesseselerin basinda yer almistir. en baba arkadaslarimi da bu bolumun koridorlarinda edinmisimdir. 407 labinda masada ikamet eden dişli, rulman vs. zirzavati incelemek icin onumuzde egilen kiza "fazla domalma şeytan doldurur" diyen arkadaş asistanin yarilarak elindeki lab ekipmanini dusurmesine neden olmustu..
  • bir arkadasın bolumdeki derslerle ilgili yorumu :
    "statikte sokuyorla bekletiyorlar
    termoda sokuyorlar ısıtıyorlar
    strengthte sokuyorlar kuvvet uyguluyorlar
    dinamikte de sokup sokup çıkartıyorlar."
  • bu sene balolarını işletmeyle yapacak olan bölüm. büyük ihtimal oteli yıkayacaklar.