şükela:  tümü | bugün
  • uyesi olabilmek icin odtu mezunu olmayi gerektiren dernek. http://www.odtumd.org.tr/
  • evimizin altinda genelde binadaki dugun dernek toplantilarinin icinde yapildigi yer.
  • üyesi olmak için illa ki odtu mezunu olmanın şart olmadığı mezunlar derneği. zira odtüde okumuş ama ayrılmışsanız referans üyeler aracılığı ile fahri üye olabiliyorsunuz. 2004 yıllık aidatı 90 milyon.
  • istanbul şubesi barbaros bulvarı üstünde bir apartmanın en üst katı olan derneğimiz.
  • diploma toreni sirasinda 10 milyon gibi ucretle uye olunabilirken*, su an 100 kusur milyon isteyen dernek... o gun uye olmayanlar sonradan kafasini duvarlara vururlar iste benim gibi..
  • genelde ankara disinda oldugum için hiç gidemedigim ama aidatlarini kuzu kuzu kredi karti araciligi ile ödedigim dernek... ha bir de mailleri ile ünlüdür... arkadas hiç mi durmuyonuz dedirtecek kadar çok mail atarlar...(aha bak yine göndermisler)...
  • öğrenci danısmanligi projesi ile bana yardımcı olan, odtü için çırpınan ve odtülü ruhunu yaşatmaya çalışan insanların biraraya geldiği dernek.
  • uyelerin cocuklarinin kullanabildigi ek kartlarinin 25 yasindan gun alinca iptal oldugu dernek. boylece "nasilsa babamin karti var ben uye olmayayim simdi" diyen ve tesisleri kullanmayi seven mezun oglu/kizi mezunlari da er gec uye yaparlar..
  • odtu'nün diski kaymis ya da cikmis dedirten mini disc'idir.
    (bkz: sony md)
  • bir çok sivil toplum kuruluşuna mektup göndererek, "cumhuriyeti kurtarmak" amacıyla ortak kurultay çağrısı yapan ulusalcı kimliğinide öğrenmiş olduğumuz dernek.