şükela:  tümü | bugün
  • ön not: arkadaşlar destekleriniz için teşekkürler, duygulandım. şirket ismi veremiyorum confidential olduğu için.
    hadsizliğin dibinde gezen şirkettir. (ankara'da savunma sanayii'ne parça tedarik eden yan sanayii bir kobi)
    ben odtü'yü kazanmışım, zekamın çok üst düzeyde, türklerin çok çok üzerinde olduğunu kanıtlamışım aldığım puanla. (%0.3'lük dilim)

kitaplar okumuşum, eylemler yapmışım, toplumsal düzeni sorgulamışım. diğer koyunlar gibi yaşamamışım.

gelmiş bana 3500 tl + ankaray kartı + yemekhanede yemek teklif ediyor.
    hahahahhaha. ulan beynimin sadece prefrontal cortex'i 3000 tl eder.

nah gelirim. göt.
  • 3 sene sonra 2500 liraya okey diyecektir.
  • yaşşa ulan arap
  • bak şurdan siktir git karikatürünü aklıma getirmiştir.
  • odtü mezunu diye entrynin en başında okulu belirten tipe çok bile o maaş.

edit:dürzü odtülü değil trol diye bi çok mesaj geldi.
    ((bkz: dürzü))
  • türklerin çok üzerinde olduğunun kanıtının, üniversitede aldığı not olduğunu sanan bir mal beyanı.

edit: ayrıca bireysel olarak da bir milletin “üzerinde olmak” ne demekse amk ahahahsj
  • (bkz: troll)
  • türkleri eziklemeye çalışan, türk olmayan ezik karakterli bir kişinin entry sıçmasıdır.
  • eğer bu başlığı açana yapılmışsa iyi yapmış dediğim şirkettir. eşek ile altın semer meselesi.

(bkz: troll)
  • aaaa odtü mezunuysan gel 10.000 tl maaş sana ya kardeşim nerede yaşıyorsun sen iş bulmuşsun caz yapıyorsun çalışma o zaman orada saçma sapan işlerle uğraştırma insanları.