şükela:  tümü | bugün soru sor
  • odtü endüstri mühendisliği öğrencilerinin sosyalleşelim, bunun yanı sıra temöbe falan da katılırsak ara sıra süper olur zihniyetiyle takıldığı, başka bi işe yaradığı görülmemiş organizasyon bozuntusu.
  • uyelerinden %90inin, bu faliyet cv'imde muhtesem duracak, herkes beni ise alicak, tutmayin beni diyerek katildigi guzide topluluk. isim konusundaki basarisizliga girmek istemiyorum bile.
  • sanırım mart ayı içerisinde yönetim ve mühendislik günleri ne imza atacak ve bu etkinlikler kapsamında "odtu mühendisini arıyor" şeklinde bir anket sonucunda bir ödüle gidecek topluluktur.
  • yaptıkları çok güzide anket sonucunda odtülülerin idealindeki mühendisi emrehan halıcı olarak belirlemiş bulunan topluluktur.
    (bkz: bunu yapan insan olamaz)
  • çalışanlarının termonun kurallarına uyarcasına %99.9 verimlilik hedefledikleri topluluk. ne kadar verimliler anlatamam
  • "ah bir de grupcak verimli olmakla, verimlilik projesi dusunmekle ilgilenseler" diye ic gecirten, iddiali, karizmatik ve sansasyonel isler pesinde kosmakla maruf, tekil takilmayi orgutlenmeye tercih etmis iyi niyetli gencler birlikteligi.
  • ismiyle alakası olmayan odtu topluluklarından biri, genelde gezi düzenlemekten ve yılda bir endüstri mühendisliği günleri hazırlamaktan gayrı bi$i yapmayan, insanların bölüme girdiğinde topluluğa kesinlikle katılma gerekliliği olduğu gibi hissetirilen ama sonraları böyle bi$eyin olmadığı anla$ılan insanlar topluluğu.
  • bunlar acayip verimlidir hakkaten. bi keresinde hulki cevizoğlu'nu çağırmışlardı okula, adam toplanan kalabalığı beğenmeyip geri dönmüştü. pek verimli bi toplantı olduydu.
  • verimli oldugu kadar alimli olmayan, guzide bolumumun free format toplulugu.
  • sanırım 1999 yılında upwords yarışması düzenleyen topluluk. bu oyunla tanışmamı sağlamıştı.