şükela:  tümü | bugün
  • öğrencilere sanki kanlı bıçaklı düşmanlarmış gibi müdahale edilen, yumruk ve tekmenin yanı sıra biber gazı, elektro şok ile de şiddet uygulanan saldırı.

neden bu kadar kötüsünüz? insanların mutlu olmasını, eğlenmesini, birlikte seslerini duyurmalarını neden çekemiyorsunuz?
  • yasaklara karşı sessiz kalmamızı isteyen dalyarrakların savunduğu şiddettir.

aq çomarı seni. senin gibiler akp hatay milletvekili oğlunun önünde sıraya girer, bir bürokrat küfür etse bile önünü ilikler, gıkını çıkaramaz.

ulan bu odtülü çocuklar ülkeyi terkederek en güzelini yapıyor. olum okulu bitirin, gidin. beni de götürün lan.
  • polisin yaptığından daha önce tartışılması gereken rektörlüğün tavrıdır. odtü gibi bir üniversitenin rektörlüğünün tavrı bu ise bu tartışılmalıdır. yazık.
  • polis saldırısıdır. bu insanların elinde taş yok, sopa yok, molotof yok. pekala şiddet olmadan da dağıtılabilirdi grup.

saldırının sebebi ise cinsel kimlik nefretidir. cinsel kimliklere duyulan nefret de genel olarak bireyin kendi içinde aynı şiddette bastırdığı cinsel yönelim ile ilişkilidir.

buradaki haydut polislere ve destekcisi olan arkadaşlara bir psikanaliste görünmelerini tavsiye ediyorum. kendileri hakkında ilginç şeyler öğrenebilirler.

edit:imla.
  • siz üniversiteyi, lisenin hallicesi sanan köylüler olduğunuz sürece bu memleket bir adım ilerlemez. devletin okuluymuş. devlet kimin devleti polis kimin polisi ? devlet ne olm bi açıklasanıza. sizi adam sanıp padişahın kucağından kaldıranda kabahat, sizde değil.
  • pembe götlü odtülüler öyle mi? odtü türkiyeye donanımlı, ufku geniş kalifiye elemanlar yetiştiren en önemli üniversitelerden biridir. önünden bile geçemeyeceğin üniversitelerden biridir. nedir bu nefret?
    ifade özgürlüğünü, saygı duymayı, tahammül etmeyi, huzur ve barış içinde yaşamayı öğrenmeniz gereken yerdir üniversite.
    gerçekten üniversite sınavında barajı geçememiş adamlar ne zaman konu odtü olsa kudurup hasetinden etmediği laf bırakmıyorlar. saygı duymayı öğ-re-ne-cek-si-niz!
  • 25 öğrenci göz altına alınmıştır. sayı artmaya devam ediyor.

biber gazı ve plastik mermi sıkan otomatik silahlarla öğrencilere saldırılmış ve dayak atılmıştır.

yukarıda pembe göt vs. diye sallayan hazımsız, odtü hasetine duyurulur.

ankaradaki lgbti yasağı valilik tarafından onur yürüyüşünden önce kaldırılmasına rağmen rektörlük tarafından bu olay üzerinden tekrar yasak çıkarılmıştır. okula sayısız polis sokulmuş, bölümler, kütüphane biber gazı altında kalmıştır.
  • bu başlık ve engelleme butonu sayesinde o kadar baş döndürücü bir böcek ilaçlama yaptım ki koca bir sayfa dolusu entry sanki thanos parmağını şıklatmış gibi gözlerimin önünde parçalanarak yok oldu.

tanım: utanç verici bir saldırı.
  • pembe göt diyen yavşaklar hayatında hiçbir zümrenin veya grubun haklarını savunmuş mu acaba? bu insanların yaptıkları size ne diye batıyor anlamıyorum. adamlar altı üstü eşcinsellerin ve farklı cinsiyet gruplarının haklarını savunuyor. kime ne zararları var bırakın çıksınlar yapsınlar eylemlerini. valilik bile yasağı kaldırmış iktidar köpeği rektör eylemi yasaklayıp üzerine bir de okula polis çağırıyor. karşınızdaki insanlar öğrenci ve akademisyen ve tek yaptıkları fikirlerini belirtmek bu kadar korkmayın. herkes siz gibi barbarca kavga etmek için yetiştirmiyor kendini.

(bkz: verşan kök odtü'ye rektör olamaz)
  • hayatımda ilk kez bu şiddetin korkusunu yaşadım.

sadece çatı’nın önünde dururken tüm kampüs öğrencilerine gelecek şekilde biber gazı sıkıldı. biri kapıyı kapatmasaydı gas chamber’a dönecekti etraf.

bu ne nefret?