şükela:  tümü | bugün
 • yapılan araştırmalara göre odtü öğrencilerinin en fazla sanat bölümü öğrencisi seviyesinde zekaya sahip olduğunun göstergesidir.

  dikkat edin, odtü denince muhabbetin devamı kampüste rahat rahat seks veya yalaşma üzerine kuruludur. akademik sebeplerden ötürü bir zamanlar ben de sık sık gidip gelmişimdir odtü' de. pardon odtü' ye. ve bu süre zarfında; dışarıdan bakınca derslerine odaklı çok çalışkan, zeki sanılan öğrencilerin %99' u, günün büyük bir bölümünü akşama eve atacağı odtülü piliçleri düşünmekle geçiriyor.

  aslında bu olay, özgürlüğü bacak arasına indirgemenin daniskasıdır. canım her istediğinde sevişirsem, çok özgür olmuş oluyorum mantığı. böyle bir indirgeme yobazlığın resmidir. ayrıca dünyaca kabul edilmiş zeka ve sosyalite çatışması ne ilginçtir ki odtü' de tam tersi işlemektedir. o kadar sosyal ve dışa dönüklerdir ki, o kadar çok sevişir yalaşırlar ki; bu sebeple araştırmalara göre, yani bilime göre sanat bölümü öğrencisi zekasına sahiptirler. eh ondan sonra çıkıp da, emayti öğrencisi pozları falan kesersen çok itici durur böyle.

  ve işte o araştırma:
  http://www.tumgazeteler.com/?a=2185908&cache=1

  not: odtülü değilim abd ve avrupa' da eğitim gördüm.
 • bu araştırma referans alındığında, odtü' de "çok sık gidip gelenlerin" kendi zeka seviyesinin de düşük olduğunu vurgular nitelikte konuştuğunun farkında bile olmayacak kadar zeka yoksunu olduğunu gösteren önermedir.

  not: odtü' lü değilim. abd' de 2 yıllık turizm eğitimi aldım. avrupa'da da vj beyni üzerine sertifika programı aldım. şimdiki hedefim de odtü'de tıp okumak. sonra da boğaziçi' nde hukuk okumayı planlıyorum.
 • avrupa'da ve abd'de eğitim görüp var olan gerçeklerle salak saçma bir argümantasyon kuran yazarın saçmalaması.
  (bkz: eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir)
 • bunu nasıl anlamışlar acaba dediğim durumdur. evet linke tıklayıp okuma zahmetine bile girmedim.
  üniversiteye hazırlandığım yıllarda hayalimdi buraya girmek. iyi ki gir(e)memişim, baksana kız giren dul çıkıyormuş. ben de az anasının gözü değilmişim hani, hayallerimi kampüste rahatça seks yapabilmek üzerine kurmuşum.
 • - odtü'lü değilim abd ve avrupa' da eğitim gördüm.
  - o okullara ne kadar harç verdiysen geri iste bence. yani su hâlini görünce zorluk çikarmazlar, verirler.