• karısı evlilik öncesi analdan anala koşmuş insanların zoruna gidendir.

debe editi: ovakışla cumhuriyet ilkokulu'na yardım kampanyası
  • merak edilen soru; ölçümü nasıl yaptınız?
  • - odtü'lü değilim abd ve avrupa' da eğitim gördüm.
    - o okullara ne kadar harç verdiysen geri iste bence. yani su hâlini görünce zorluk çikarmazlar, verirler.
  • bu araştırma referans alındığında, odtü' de "çok sık gidip gelenlerin" kendi zeka seviyesinin de düşük olduğunu vurgular nitelikte konuştuğunun farkında bile olmayacak kadar zeka yoksunu olduğunu gösteren önermedir.

not: odtü' lü değilim. abd' de 2 yıllık turizm eğitimi aldım. avrupa'da da vj beyni üzerine sertifika programı aldım. şimdiki hedefim de odtü'de tıp okumak. sonra da boğaziçi' nde hukuk okumayı planlıyorum.
  • odtü'lü kızların bir türlü vermediği insanları geren husustur.
  • öyle bir olta salliyim ki asla dahil olamadığım ortamların hepsine birden dokunsun zihniyetinin ürünü bir troll'lük örneği. şahane kurgulanmış tebrik ediyorum. şöyle bir düşünce şekli olduğunu sanıyorum bu kişinin:
    "güzel sanatlarda okuyanları default salak kabul edip, bunun üzerinden odtülülerin de aklına söveyim bu arada konunun merkezine seks, özgürlük gibi güncel mevzuları koyayım ki muhtemel bir şakirt vs. laik tartışmasının da fitilini ateşleyeyim. tabii elbette bunu siksok bir araştırmadan referans alarak yapayım da tamamen götümden atmış gibi olmasın. yarın öbür gün "ben demiyorum bilader adamlar öyle demiş" diyebileyim... oha lan müthiş oldu haa! amına koyucam ortalığın ben bu etnry ile heh heh heh."

yazık...
  • bunu nasıl anlamışlar acaba dediğim durumdur. evet linke tıklayıp okuma zahmetine bile girmedim.
    üniversiteye hazırlandığım yıllarda hayalimdi buraya girmek. iyi ki gir(e)memişim, baksana kız giren dul çıkıyormuş. ben de az anasının gözü değilmişim hani, hayallerimi kampüste rahatça seks yapabilmek üzerine kurmuşum.
  • (bkz: bugün odtü'ye b*k atmak için ne yaptın?)

peki bakir mezun olanlarla ilgili de bir araştırma var mı? öyle bir araştırma yoksa böyle bir araştırma niye var? en genci 21 yaşında olan kadınların bedensel durumu seni niye bu kadar gerdi? uygar bir dünyada evlenmeye bile kalksan seni ilgilendirmeyecek bir durumu sen niye dert ediyorsun?
hesabın var mı? giriş yap