şükela:  tümü | bugün
  • 40 yıllık kaşarlanmış pkk militanları içeri tıkıldığınında "parasız eğitim istedi diye" haberleriyle büyümüş ergenlikten yeni çıkmış sığırlara göre sorun yokmuş. lan senin yeğenine okulda "lan" dese ögretmeni ortalığın anasını sikersin ülkenin yarısının sevdiği kıymet verdiği ve başının üstüne koyduğu adama her türlü hakareti edersin. gereğini yapsınlar mümkün mertebe medresei yusufiyenin tadina baktirsinlar. sikimin salakları.
  • söyleyecek tek şey var. o ülkenin değil %52’nin cumhurbaşkanı. sağa sola çatıp, herkese hakaret edip saldırırsan birileri de cevabını verir. pankart doğru veya yanlış demiyorum ama sürekli kızgın, insanların hayatına, yaşam tarzına burnunu sokan kompleksli bir adama bunu yapmak onun seviyesine inmektir. yapmayın gençler, üzmeyin kendinizi.
  • gözaltına alındıkları gibi, içeride 1-2 gün psikolojik eziyet çektirilip sike sike serbest bıraktıralacaklardır. fakat benim gözümde önemli olan, bu pankartı bütün türkiyenin gözü önünde açmanın karşılığında, bu 2 günlük psikolojik karakol işkencesine katlanamayacaklarsa onların ben amına koyayımdır.

bu yazma tarzını da nerden buldugumdur. helal olsundur gençlere aferim, ağlayıp zırlamayın karakollarda esiriz tutsağız hukuk devleti bilmem ne, tirana kafa tutmanın bedeli bu , başınız dimdik dursun.
  • pankartı ilk gördüğümde eyvah demiştim. haklı çıktım maalesef. gencecik çocukları saçma bir sebepten hapse atacaklar şimdi. (bkz: ileri demokrasi) çok güzel değil mi?