• almayanda merkezi yerde gerçekleşen üzücü olay ama maalesef olay hakkında çok az bilgi var.
  • çok üzücü bir durum ama haber içeriğinde kırıklar ve darpa dair bir bilgi yok, diğer haber siteleri yine kopyala-yapıştır yapmış. kırıklar ve darp varsa gerçekten, gündeme taşıyalım bu ölümü
  • ailesine sonsuz sabirlar diliyorum.. ne zor.
    umarim olayin failleri en kisa zamanda bulunup cezasi verilir.
  • çok üzüldüğüm acı haber. her genç ölüm acıdır ama dünkü genç doktor kardeşimiz ve bu çocuk çok iyi eğitimli, çok zeki, çok temiz yüzlü, pırıl pırıl gençlermiş ve bunları kaybetmek çok dokunuyor. allah ailesine sabır versin ve olayın aslı bir an önce ortaya çıksın.. almanya, türklerin memleketi sayılır orada nasıl kimse sahip çıkmadı, ailesinin 6 gün sonra haberi oldu anlamak çok zor!!!!
  • bir an önce açıklığa kavuşması gereken çok acı olay.
  • neden 6 gün sonra? asıl önemli olan bu. çünkü yurtdışında okuyan hele de almanya da okuyan türk öğrencilerde fotoğraflı bir kart var bilgilerin yazdığı yani çok rahat kimliği de teşhis edilmiştir. üzerinde durulması gereken bir olay.
  • çok üzüldüm. umuyorum ki en kısa zamanda, ölüm sebebi aydınlanır.
    gündemde tutalım.
  • araştırma gereken üzücü olay.
  • konsolosluk, yani almanya'daki türkiye toprağı ilgisiz kalmış. büyük aciziyet bu.

up
  • almanyadaki malum ırkçı kesim tarafından olabileceği akla ilk gelenlerden ve ayrıca neredeyse bir hafta sonra ailesine haber verilmesi ayrı soru işaretleri bırakıyor. gerekli mercilerin konu aydınlatması gerekiyor
hesabın var mı? giriş yap