• odtu kutuphanesinde haril haril bu konuyu arastiriyoruz.

t: zamani dolan bir siyasi figurun açıklaması.
  • chp'yi epeydir eleştiririm. hala da eksik yetersiz diye görürüm. geçenlerde bir haber dikkatimi çekti ama, çorum'da bir köyden hiç oy alamamış chp ve kılıçdaroğlu ordan bir aileye yardım edip çocuklarının burs alması için çabalamış.

illa ki yardım ve burs sonucu oy vermesi şart değil köylülerin ama halka ulaşamıyor halka inmiyor diyemiyorum artık. bir oy alabilmiş sadece insanların zihinlerindeki chp'yi öğrenmek gerek.
  • sonuçlarını merakla beklediğim bir araştırma.

yine de chp adına samimi bir girişim olarak düşünüyorum. zira biz sizi bile isteye başarısız oluyorsunuz sanıyoruz artık.

ayrıca araştırmaya sonsuz saygıyla birlikte bana sorsalar ben de söylerdim.

p.s. odtülüden*
  • odtünün kendinden başlaması gerekendir.
  • cambridge üniversitesinde sonuçları olan araştırma. rica edip istesinler. yormasınlar kendilerini.
  • sorun sosyolojik, bogazici üniversitesi sosyal bilimlerde daha güçlü onlarla anlaşsalar daha iyiymiş.
  • chp'nin başarısızlık nedenini öğrenmek için odtü'den araştırma istemesine gerek yok. sincan'a gidip bir kaç kişiyle konuşsalar neden kendilerine oy verilmediğini anlayabilirler.
  • odtü'lüler bu halkı ne kadar tanıyorki araştırmaları ne olsun!
  • odtüden bir grup akademisyen araştırırsa bütün rapor: entelektüel, seküler, halk, kardeşlik, omuz omuza, dikta, düzen, faşizm, diktatör, demokrasi, değişim vb otomatik boş kelime öbeklerinden oluşacaktır.

ben size yazdım şimdiden. sonradan teşekkür edersiniz.
  • vaktiyle sencer ayata milletvekili ve genel başkan yardımcısıydı bulamamış mı sebebini
hesabın var mı? giriş yap