şükela:  tümü | bugün
 • mount & blade'i oynanabilir kilan crpg modunun yaraticilarindan standalone orta cag simulasyonu gibi bir oyun. anladigim kadariyla yine crpg olacak ancak kasaba yonetimi vs gibi aspektler de mevzunun icinde. crpg'ye olan saygimdan dolayi direk early order ettim, herhalde pisman olmayiz. soyle bir traileri var;

  https://www.youtube.com/watch?v=qwtinbnwzxm

  ayrica preorder etmek isteyen varsa voucher code olarak [caps]ofkings[/caps] girerlerse %15 yerine %30 indirim alabilirler. o da benim kiyagim olsun.
 • trailer'ı yıllardır beklediğimiz online ortaçağ rpgsi arzumuza derman olacak görüntüler içeren oyun.kasaba inşa etmek,surlarla tahkim etmek,ordu kurmak,üstelik gerçek oyuncularla beraber bunları yapmak gibi özellikler içeriyor.

  ancak oyun çıkmadan yaptığımız yorumların pek bir geçerliliği yok.malum bu oyun firmaları trailerlarda oyunları çok güzel gösterip piyasaya yarım yamalak şekilde çıkarmalarıyla meşhurdurlar.
 • (bkz: donkey crew)in geliştirdiği ilk oyunudur ilk ismi (bkz: melle battlegrounds) dır ekip 12 kişiden oluşmakta ve sürekli kendi communitysi ile iç içe bu oyunu geliştirmekteler discort serverı üzerinden sürekli yapımcılara ulaşılabilir soru sorabilir playtestlerde oyundaki diğer insanlarla konuşabilirsiniz gamescom sürecince oyun açık alpha sürecinde yani test edebilirsiniz.açık alpha sürecinde bile her gün 2-3 update geliyor sürekli birşeyler ekleniyor hatalar gideriliyor.oyun 25 ağustos 2016 da steamde satışa sunulacak.

  https://www.greenmangaming.com/…s/of-kings-and-men/

  buradanda ön alım yapabilirsiniz.
 • daha iyisi için (bkz: chivalry medieval warfare)
 • gene saçma sapan bir steam erken erişim fiyaskosu olma yolunda hızla ilerlemekte olan oyun. son otuz gün içinde verilen steam puanlarından sadece %39 u olumlu. e haliyle iki aydır milleti bir haritaya doldurup "hadi bakayım dalın birbirinize" den başka konsept sunamazsan gerçekçi olmayan tanıtım videon ile topladığın kesimi de oyundan soğutursun böyle.

  hep söylüyorum yine söyleyeceğim bu şekilde erken erişim yapılmaz. erken erişime oyunu açtıysan düzenli olarak içerik eklemek durumundasın. kimse kendini kandırmasın öyle sadece "bug temizleyip patch yapıyorum abi erken erişim bu sonuçta eheheh" kafasında olursan iki ayda kimse kalmaz ortalıkta.

  bak üç tane arkadaş battle brothers diye bir oyun açtılar erken erişime 1 buçuk yıl önce. haftada bir küçük de olsa içerik eklediler. büyük içerik ekleyecekleri zaman insan gibi çıkıp açıklama yaptılar, zaman istediler "bakın büyük güncelleme yapacağız 3 ay güncelleme yok ona göre " dediler. böylece hiçbir zaman oyuncu kitlesini soğutmadılar hype'ı öldürmediler. şimdi efendi gibi son büyük güncellemelerini yapacaklar ve 2017 başında oyunu tamamyalacaklar. erken erişim yapacaksan bu şekilde yapacaksın.

  3 beş kuruşu biriktir, warband assetlerinden devşirdiğin grafiklerle, animasyonlarla bir şeyler çıkar ortaya bas erken erişimi yat ondan sonra oh ne ala. hep bunlar gaben'in bırakınız yapsınlar bırakınız etsinler yavşaklığı yüzünden oluyor.

  edit: an itibariyle fişi çekilmiştir. zamanında para verip alanlara iade de yapılmayacak, haydi geçmiş olsun.