şükela:  tümü | bugün
  • bu hafta yayınlanan restoring force adlı albümleriyle beğenimi kazanmış grup, tekme tokat girişmişler maşallah;

http://www.youtube.com/watch?v=mcqcl18vlhs
  • henüz bu grubu keşfedeli 1 hafta olmasına rağmen bağımlısı olma raddesine kadar geldim.uzun zamandır içimi kıpır kıpır eden,yüz binlerce kez dinleme isteği uyandıran bir grup ve icra ettikleri müthiş şarkılar yoktu.son albümlerini kesinlikle dinleyin,aşırı aşırımsı kaliteliler.

(bkz: feels like forever)
    (bkz: glass hearts)
    (bkz: you make me sick)
    (bkz: another you)
  • would you still be there varken diğer şarkılarının esamesi bile okunmaz bence. genel olarak da son albümleri "olmuş"tur.
  • 24 şubat'ta restoring force adlı 3. albümlerini 3 yeni parça ve 1 akustik versiyonla* yeniden yayınlayacak grup. "reissue deluxe" niteliğindeki albümün ismi de "restoring force: full circle" olacakmış. tabi ben bunu öğrenmeden önce klip çektikleri yeni parçayı dinledim ve adeta bir hidden track havası yakaladım. konsepte hiç ters gitmemekle beraber olgunlaşmış bir yapıdalar, yine biraz piyasa orospusu halleri var ama seviyorum adamları;

https://www.youtube.com/watch?v=2dhtmdz1xnq
  • john steinbeck'in kitabıdır.
  • son dönemde sardığım sağlam gruptur. hem gaz, hem duygusal müzik isteğimi karşılıyor maşallah

would you still be there isimli şarkıları zamanında değerini bilemeyerek bir köşeye attığınız kişileri hatırlayıp, iş işten geçince yav ben ne yaptım diye evde pişmanlıkla boğuşurken dinlenecek net şarkıdır
  • 9 eylül 2016'da cold world isimli 13 şarkılık yeni bir albüm çıkarmış metalcore grup.

albümdeki şarkıların ismi sırası ile şu şekildedir :

1) game of war
    2) the lie
    3) real
    4) like a ghost
    5) contagious
    6) -
    7) pain
    8) the hunger
    9) relentless
    10) down the road
    11) +
    12) away
    13) transfigured

diğer albümlerine kıyasla gözüme çarpan en büyük değişiklik ise müzikal yapıdaki elektronik geçişleri tamamen enstrümentale çevirip, brutallerden clean vokallere bir kayma söz konusu. ilk dinlerken itiraf etmek gerekirse yeni bir linkin park vakası sanıp korktum ama harika bir albüm olmuş, dinlerken her şarkı insana ayrı bir zevk veriyor. özellikle ilk şarkıları olan "game of war" çok ilginç, dinledikçe insanı kilitleyen bir yapısı var.

yolları açık olsun dediğim güzel grup, umarım yolunuz bir gün türkiye'ye düşer.