şükela:  tümü | bugün
  • en fazla bir saat sürmesinden ziyade, muayenehanede hekim tarafından uygulanması dolayısıyla bu şekilde adlandırılan diş beyazlatma işlemi. beyazlatma işleminin bir de hazırlanan plaklar aracılığı ile evde uygulatılanı vardır ki onun da home bleaching olarak adlandırılıyor olması yine aynı mantıkladır. iki işlem arasında önemli sayılabilecek uygulama farkları ve işlemler sırasında kullanılan maddeler arasında da yoğunluk farkları mevcuttur.
  • bir kez yaptırdığım ve sanırım bir daha asla yaptırmayacagım şey. ben 3 seans beyazlatma için gitmiştim diş hekimime ama aman yarabbi 2. ve 3. seanslar bir kaç dakika içinde orta çağ işkencesine dönmüştü, baya acımıştı zar zor tamamlamıştım işlemi. evet sonrasında insan beyaz beyaz sürekli gülmek istiyor, iyi hissediyor, mutlu oluyor, seviniyor, yeşil çayırlarda gülerek koşmak istiyor ama kesinlikle hiç de masum, zararsız bir işleme benzemiyor. en iyisi düzgün bir beyazlatıcı diş macunu kullanmak dedim, şimdilik dönüşümlü olarak splat ve rocs'la hayatıma devam ediyorum. acısız ve zararsız bir yöntem icat edilirse haber verin öptüm.
hesabın var mı? giriş yap