şükela:  tümü | bugün
  • klima solunumu yapan bir yazar, arada yazar.
  • nicki orijinal, açtığı başlıkları şahane, entryleri komikli, kelime oyunları cin fikirli, tanımayanı kalmasın istediğim canım badim.

debe kalkmasaydı -garanti veriyorum- her hafta birkaç kez görürdük bu adamı listede.

yolu uzun ve açık olsun, hastasıyız!*
  • (bkz: #63354209)

no'lu entryimi alıntılayıp özelden bana "mal" yazan zat. gerçek yaşamda da görmek istediğimiz seviyesiz hareketler bunlar.
  • kendisine yaptığım imla uyarıma yeni yetme misali, kendi çapında komikli cevap vermeye çalışarak neyi amaçladığını çözemediğim yazarımsı. bunu burada belirtmeden önce kontrol ettim, düzeltmemiş de kerata. elbette zorunda değil fakat düzeltmeye imkan varken hatalarda ısrarcı olmak, pek akıl işi sayılmaz.
    örneğin; arter yerine halter demek, bilmemek, kesinlikle ayıp değildir ama söylüyoruz doğrusunu, hatalarını. olumlu ve yapıcı karşılık vermenin tek alternatifi amaçsız ve anlamsız cevap vermek değil, zeka kırıntısı barındırmayan bir cevap vermektense cevap vermemek daha iyi olabilir, bu seçenekleri bir şekilde öğrenmesi gerekiyor. uyarılmaktan/düzeltilmekten hoşlanmıyorsa mesaj ayarlarını güncellemesi de seçeneklerinden birisi tabii.
    belki de beslendiği multinet, bünyesine zarar vermeye başlamış olmalı, fast food'a ara vermesi şart.
  • çok güzel sazan.avi yapar.
  • yazılanların bir çoğunu okudum.

ama bu kardeşim haklıyken haksız konuma düşürmüş kendini şöyle ki; o adı geçen diğer yazar hanım efendiye gidip ''biraz aceleci davranmıyorsunuz?'' falan diye yaklaşması yavşakça olmuş. sana ne lan ibiş? dolayısı ile bu arkadaşımız kızmakta haklı tabi ki.

ayrıca

--- spoiler ---
    belli ki siz çok naif bir insansınız, tıpkı benim biricik nişanlım, yavrum, fıstığım gibi.
    --- spoiler ---

fıstığım ne lan? adnan oktar kaçmış herifin içine.

ama hanım efendi kendisine iletmek yerine direkt engelleyebilirdi o şahsı. hadi diyelim ki kendisine söyledi, dm'de hesabını sorabilirdi ya da verirsin adresini telefon numaranı o şekilde görüşürsün. sonuç olarak nişanlılar onu da bırak bir başkasının kız arkadaşına yavaştan yavşamak ucuz bir şey değil sikerler adamı.

diğer türlüsü olsa, mesela hanım efendiye mutluluklar dilese tamam normal bir iletişim diyebiliriz. ama sen kalk adamın favorilerini, entrylerini takip ettiği kadın yazarları al nişanlısına gönder sonra da ''biraz aceleci davranmıyor musun? bak benim de fıstığım var aynı senin gibi o naif'' gibi yavşak yavşak konuşursan tabi ki de adam sana tepki koyar.

ama dediğim gibi tobias denen gereksizin nick altında ''seni sikecem olum'' falan yazmakla olmaz bu iş.

burada bu kadar gereksiz yavşağın, göt verenin topun olduğu yerde böyle şeylere girme kardeşim, lavuğu çarpmak istiyorsan bunu reelde hallet. böyle nick altı olaylarına hiç gerek yok.

bence en baştan nişanlısı ve kendisi engellemeliydi bu kadar tantanaya gerek kalmazdı.

kardeşime tavsiyem fazla uzatmasın, çünkü biz böyle insanlarla reelde bir arada yaşıyoruz. gerçek hayatta gösteremedikleri cesareti sikindirik bir nick arkasından göstermeye çalışıyorlar. kaldı ki sosyal medya araçları özellikle türkiyede tam bir çöplük. kendisine hak veriyorum tepkisini de anlayabiliyorum. kim olsa bu şekilde davranırdı ister istemez. ama gerek yok.
  • bir kadının hayal kırıklığından öteye geçmeyecek kişi.
    kuyruğuna basınca tipik türk erkeği yüzünün demosunu göstermiş.

veya kadın için de hayal kırıklığı olmayadabilir.
    kadın; "yiğidim koş bana laf attılar. delir de etrafı birbirine kat koçuuum." tarzı bir kadın galiba.
    bu da kendinden geçmiş şekilde etrafa saldırır. acınacak bir durum.
    kapak/ tencere ilişkisi de olabilir.
  • çok heyecanlı bir abiye benziyor. ağzı da pek bozuk.
  • hem kendisi hem de rakibi “gecenin sonunda alkolü fazla kaçırıp her üçüncü dünya erkeğinin yapacağı gibi” kadın paylaşımı yüzünden sanal kavgaya tutuşmuşlar.
    sevgilisi de dediği gibi tam bir kezbanmış. koca kadın olmuş, benliğini hala adamın kendisini sahiplenmesi üzerinden kuruyor. gayet medeni bir olayı “sahibine” taşımış, o da sözlüğün gündemini bok püsür şeylerle meşgul ediyor.
    üçüncü dünya erkekleri; sevgiliniz, karınız, partneriniz sizin malınız değil!
    sevgili emekçi kadın arkadaşlarım; aşın artık şu sahiplenilme sevdasını yahu babadan, kocadan, sevgiliden bağımsız bir kimlik kazanın.
  • bu herifin yazıldığı sözlük kadınları varsa ve ifşa için buralara uğrarsa şenlik o zaman başlar :)