şükela:  tümü | bugün
  • klima solunumu yapan bir yazar, arada yazar.
  • nicki orijinal, açtığı başlıkları şahane, entryleri komikli, kelime oyunları cin fikirli, tanımayanı kalmasın istediğim canım badim.

debe kalkmasaydı -garanti veriyorum- her hafta birkaç kez görürdük bu adamı listede.

yolu uzun ve açık olsun, hastasıyız!*
  • (bkz: #63354209)

no'lu entryimi alıntılayıp özelden bana "mal" yazan zat. gerçek yaşamda da görmek istediğimiz seviyesiz hareketler bunlar.
  • birkaç kişi tarafından ortak kullanılan okyanus ötesi hesap. amacı görevi belli. muhalif dostlar böylelerinin gazına gelmeyin. unutmamanız gereken en önemli ihanet çetesi: fetö.
  • kendisine yaptığım imla uyarıma yeni yetme misali, kendi çapında komikli cevap vermeye çalışarak neyi amaçladığını çözemediğim yazarımsı. bunu burada belirtmeden önce kontrol ettim, düzeltmemiş de kerata. elbette zorunda değil fakat düzeltmeye imkan varken hatalarda ısrarcı olmak, pek akıl işi sayılmaz.
    örneğin; arter yerine halter demek, bilmemek, kesinlikle ayıp değildir ama söylüyoruz doğrusunu, hatalarını. olumlu ve yapıcı karşılık vermenin tek alternatifi amaçsız ve anlamsız cevap vermek değil, zeka kırıntısı barındırmayan bir cevap vermektense cevap vermemek daha iyi olabilir, bu seçenekleri bir şekilde öğrenmesi gerekiyor. uyarılmaktan/düzeltilmekten hoşlanmıyorsa mesaj ayarlarını güncellemesi de seçeneklerinden birisi tabii.
    belki de beslendiği multinet, bünyesine zarar vermeye başlamış olmalı, fast food'a ara vermesi şart.
  • (bkz: rüzgar gülü)

arada yazar denmiş ama 24 saat sözlükçülerin duyarları yönünde entry kasıyor.
  • çocukken tuttuğum dileklerden biri olsa gerek şuanda yaşadığım.. hani beyazın anlamı kadar yalansız dolansız , masum zamanlardan kalma..

geldin.. gelişin öyle kendiliğinden ki, hala mucizeler var dedirtir gibi... zorlukların, nerede başladığını unutturduğu hayatıma , kendi hikayelerinden başka bir zaman dilimi verdin, başlangıç ve bitişlere aldırmadan içinde bulunduğum o ana odaklanmayı basardığım yeni bir boyutta hissediyorum artık kendimi. biri zamanın öylece geçtiğinden umutsuzca bahsederken, gülümsüyorum ben, kalbimde biriktirdiğim güzel anılara seninle birlikte yaşadıgım bir yenisi daha eklendiği için.

asla üstesinden gelemeyeceğim dediğim hayal kırıklıklarım vardı, baktığımda görmekten nefret ettiğim izler üzerimde, bütün aynaları boyamak istediğim, yüzüme bakmaya cesaret edemediğim zamanlar geçirdim, her dokunuşun yeni bir anlam yükledi , bir yarayı daha kapattı sanki, artık aynalara baktığımda sadece kendimi görüyorum ve arınabilmeyi başaran ruhumu, hayatın olanca pisliğinden...

ben sanmıştım ki, tamamını göremezsem gökkuşağının bakmanın bir anlamı yok, eğer yarım yamalaksa güneş dışarı çıkmanın bir anlamı yok, şimdi gördüğüm en ufak bir renge bir şiir yazabilir, minicik bir ışık için kocaman resimler yapabilirim...

şimdi sen bunları okurken belki dersin ki ne gerek var söz etmeye geçmişten, biz çok konuşmuyoruz bunları ben incinirim belki diye... ama ihtiyacım var yazmaya, ihtiyacım var cünkü konuşulmayanlar büyür arada.. yazılsın ve yazılanlar kalsın bir yerlerde, bilelim varlığını da dönüp de okumayız.. tekrarlamayız..

ve ben hissettikçe varlığını koşullar ne olursa olsun,düşersem tutunabileceğimi bildikçe sana ,bastığım yeri hissetmeye başladım.

"insanın başına ne gelirse merakından gelir" demiş eskiler. baktım olmuyor. ben seni merak edeyim, sen de geliver.
    (bkz: cinnet geçiriyorum galiba)
  • sözülükten hatun yapmış yazar kişisi. ama görmemişin oğlu olmuş tutmuş çükünü koparmış misali bunu herkese deşifre ederek görgüsüzlük yapmış yazarımsı. yazarın biri bunun manitasına yürümüş, manitası da hemen yememiş içmemiş buna yetiştirmiş. bu yazar da aklı sıra hesap soruyor. dostum sana tavsiyem; bu hatuna hemen yol ver. böyle şeyler hayatta olur, bu ne ilk ne son. ama bunu hemen sana yetiştiren hatunla devam edersen, başın bitten götün sikten eksik olmaz.
  • çok güzel sazan.avi yapar.
  • multinet yer.