şükela:  tümü | bugün
  • klima solunumu yapan bir yazar, arada yazar.
  • nicki orijinal, açtığı başlıkları şahane, entryleri komikli, kelime oyunları cin fikirli, tanımayanı kalmasın istediğim canım badim.

debe kalkmasaydı -garanti veriyorum- her hafta birkaç kez görürdük bu adamı listede.

yolu uzun ve açık olsun, hastasıyız!*
  • (bkz: #63354209)

no'lu entryimi alıntılayıp özelden bana "mal" yazan zat. gerçek yaşamda da görmek istediğimiz seviyesiz hareketler bunlar.
  • birkaç kişi tarafından ortak kullanılan okyanus ötesi hesap. amacı görevi belli. muhalif dostlar böylelerinin gazına gelmeyin. unutmamanız gereken en önemli ihanet çetesi: fetö.
  • kendisine yaptığım imla uyarıma yeni yetme misali, kendi çapında komikli cevap vermeye çalışarak neyi amaçladığını çözemediğim yazarımsı. bunu burada belirtmeden önce kontrol ettim, düzeltmemiş de kerata. elbette zorunda değil fakat düzeltmeye imkan varken hatalarda ısrarcı olmak, pek akıl işi sayılmaz.
    örneğin; arter yerine halter demek, bilmemek, kesinlikle ayıp değildir ama söylüyoruz doğrusunu, hatalarını. olumlu ve yapıcı karşılık vermenin tek alternatifi amaçsız ve anlamsız cevap vermek değil, zeka kırıntısı barındırmayan bir cevap vermektense cevap vermemek daha iyi olabilir, bu seçenekleri bir şekilde öğrenmesi gerekiyor. uyarılmaktan/düzeltilmekten hoşlanmıyorsa mesaj ayarlarını güncellemesi de seçeneklerinden birisi tabii.
    belki de beslendiği multinet, bünyesine zarar vermeye başlamış olmalı, fast food'a ara vermesi şart.
  • (bkz: rüzgar gülü)

arada yazar denmiş ama 24 saat sözlükçülerin duyarları yönünde entry kasıyor.