şükela:  tümü | bugün
  • girdiği iddia sonucu felç geçiren çocuk başlığında, genç arkadaşımızın yaşadığı üzücü duruma (bkz: doğal seleksiyon) şeklinde entry giren, trollükten öte aptallığa ve kötü niyete bulaşmış yazar müsvettesinin sözlükten uçurulmasıyla ilgili kampanyadır. sözlük moderatörlerini konuya el atmaya davet ediyorum.
  • kesinlikle katıldığım kampanya. böyle insan olmayan yaratıklar sözlükte yer almamalı.
  • sadece saygisizca, dusuncesizce ve hatta aptalca davranmistir. bu sebepten ucurulacaksa sozlugun %99u ucurulmalidir. duygusal masturbasyon yapmak icin ucurulmasina vesile olmak istenmektedir.
  • bir insan her konuda mi saçmalamayi başarabilir?
    ılk okulda kızlara tükürerek ilgi çekme dönemini atlatamamış birinin sözlüğe ne faydası var..
  • acilen yapılması gerekendir. yönetim ne ile meşgul acaba?
  • her gün milyonlarca kişinin okuduğu şu sözlükteki başlık ve entryler daha sıkı takibe alınmalı bence, vicdanını kaybetmiş bir yazar olarak gözüktü..
  • up.
  • bugün açtığı mide bulandırıcı başlıktan dolayı olması gereken eylem.
    lanet değil, direkt leyla yapılmalı.
    bu adamın değerleri yok, saygısı yok.
    ulan namussuz herif, o kadının başına bir şey gelse hiç mi vicdanın sızlamayacak.
    nedir ulan bu ifşa merakınız.
    söz konusu başlık için bkz vermiyorum çünkü başlığın daha fazla gündem olmaması adına.
  • sözlüğün malum kişisi olduğu için amacına ulaşamayacak kampanyadır. aynı ülkemizin başına bela olan malum kişi gibi, bu yazarın da kemik kitlesi vardır; sıçsa beğenirler. bu da sözlüğe tık kazandırıyor mu ben * buna bakarım. gerisi umurumda olmaz. durmak yok, nefretle beslenmeye devam.
  • ruhunu sarmış olan insanları ifşa tutkusunun önüne geçemeyen bir yazar.

sonu nereye gider, insanlar zarar görürmü pek umrunda değil bu yazar için.

desteklediğim ama işe yaramayacak kampanya ne yazık.