• vans epon e taym der vaz e komüyniti det izınt neav sloganına sahip hede
  • yemin ediyorum ne kara pis içleriniz var sizin. bak bak hepsi sinirlenmiş, hele bak hele.
    mutludur, dümdüz mutludur.
    -parası vardır mutludur
    -zamanında hastalık atlatmıştır mutludur
    -birlikte olduğu insanla arası iyidir mutludur
    -düz mutludur
    bunlardan bir tane de benim iş yerimde vardı. ne kadar kötü gitsem de işe, onun sesini duyunca bi' mutluluk gelirdi, yüzüme gülümseme yerleşirdi durduk yere. çok kötü bir günümdeysem de duymazdım zaten ne yani.
    başkasının mutluluğuna bozuluyorsan senden bi' halt olmaz. şu kalplerinize bi' su tutun da temizlensin be
  • ofise girdiğinde yüzünüze bile bakmadan somurtarak geçen ya da siz ona günaydın dediğinizde, normal insan kulağının duyamayacağı frekanslarda cevap veren tiplere kıyasla tercih ettiğim tiptir.
  • yaptığım analizlere göre bu yavşaklar ofis içerisinde en az işi yapan, sinerji kuran, kurumsal kimliği ön plana çeşitli zirzop aktivitelerle çıkaran, aksiyon alan, "bu konudaki fikirlerini merak ediyorum"culardır. hani okuldayken "hocam, biz folklor koluyuz izninizle çalışmaya gidiyoruz" diyerek zorunlu kaytarıcı amcığı hatırladınız mı? hah o amcık bu amcık işte.
  • ''akşam sevişmiş heralde bu'' dediğim her eve lazım insanlardır.
  • hap koymuş, ex koymuş, içine de roş koymuştur. yoksa sabah sabah neyin neşesi amına koyiim.
  • bendim lan bu, sonra kovdular merak yok.
  • amacına ulaşmış tiptir. aylık 12.000 net maaş ile çalışıp yılda bir kaç maaş da satış primi almaktadır. bmw 3 ya da mercedes c serisi arabasını yeni almıştır. saygın bir semtte, güvenlikli bir sitede, yeşil alanın bol olduğu bir evin mortgage kredisini ödemektedir. karısı ve bebeği ile mutlu mesut yaşamaktadır. sabah işe gitmeden 6'da uyanmış, yıllığına 3000 lira verdiği welness center'ın havuzu açılır açılmaz soluğu orada almıştır. yarım saat yüzme, ardından sauna ve duş ile iş öncesi rahatlamıştır. çıkışta cafede kepek ekmeğine yapılmış bir sandwich ile büyük bardak portakal suyunu mideye indirmiştir. spor salonuna çok yakın mesafedeki işine gelmiş, arabasını parkedip ofiste kendi odasına doğru yol almaktadır. odaya giden yolda da hafif düz üstü etek ve topuklu ayakkabı giymiş güzel asistanların arasından geçmektedir. bu adam enerji ile günaydın demesin de kim desin amk. haklı adam.
  • yaptığı işten ve yaşadığı hayattan zevk alıp bunu yansıtan insandır büyük ihtimalle.sözlük bitmiş okeye dönüyor.

(bkz: battery low)
  • benim her sabah darth vader ses tonuyla cevap verdiğim insan.
hesabın var mı? giriş yap