888 entry daha
  • bütün gün futbol- survivor, ev- araba - arsa , kedi-köpek muhabbeti yapan kişiyle aynı kişidir. düşünenler için bunda bir ibret vardır
  • sevmediğim insan modeli. ben işyerimde ilk 1 saat güneş gözlüğümü bile çıkaramıyorum. o saçma sevgi pıtırcığını, o yapmacık neşe pınarını, işe döndüğüm ilk gün fena bozacağım.
  • bunun günaydın değilde selamın aleyküüüüm diyeni var bir de.
    böyle şarkı gibi inişli çıkışlı söylüyor bir de. al klavyeyi çak ağzına.
  • ben bunun "sabah servise binerken müthiş enerjiyle günaydın diyen tip" versiyonuyum sanırım. genelde iki üç kişi dışında karşılık veren olmuyor ama olsun.
  • iyi bir gün icin gune enerjik başlamak gerekir düsturuyla hareket edendir.
  • bu kadar enerjiyi nerden buluyor sorusunu akla getirendir.
  • gözlemlerime dayanarak muhtemelen sigara kullanmıyordur.
  • maaşı iyidir, işini seviyordur, ensesinde boza pişiren gerizekalı bir yöneticisi yoktur.
  • arada sırada oluyorsa; pozitif zamanlarda yaşama sevinciyle dolu, mutlu bir tiptir. her zaman öyleyse ; samimiyetsiz, gösterişi seven, bir şeyleri saklamaya çalışan, vitrin yapmayı amaçlayan kompleksli tiptir. topluma oynamayı severler, benim gibi olursanız kazanırsınız, üstten bakma sanrısına kapılmışlardır. bunlar genelde ya yandaş olur ya iktidar olmasa bile, mutlaka baskın görüşü savunan çoğunlukta yer alırlar. yani gücün yanında yer almayı seven, menfaatçi, tatlı su dava insanlarıdır. bir parantez açayım, nadiren de işini seven her daim pozitif olan minnoşlar da vardır. her türden genelleme yanlıştır, sonuçta davranışı, onu yapanın karakteri üzerinden değerlendirmek gerekir.
696 entry daha
hesabın var mı? giriş yap