şükela:  tümü | bugün soru sor
 • facebookta bir arkadaşımın paylaşımında gördüğüm haberdi. doğru değil sanmıştım ama yapılmış gerçekten. işlerine yaramış anlaşılan tavsiye etmişler herkese denenmesi için. türkiye sınırları içinde imkansız tabi. komik ve gereksiz geldi bana.

  http://www.internethaber.com/…galerisi-39813-p1.htm
 • ofisin kokusundan bir aydan fazla dayanamamış olabilecek çalışanlardır.

  keza olayın aslı nudistlerin iş verildiği bir işletme olması sadece. nudistlerin de çalışma hakkı var ama iş verilmiyor. bir nevi "başörtüsü inancımın gereği ama iş vermiyorlar" diyenlerden farkı yok teori olarak.
 • sadece türkiye sınırları içinde değil ahlak sınırları içinde çalışmak biraz zor gibi görünüyor. fakat abd'li bold italic ajansı 1 ay boyunca anadan üryan çalışıyor. hatta şirketin verimliliği epeyce artmış.

  işin ilginci yaratıcılıkları zirve yapmış, her toplantıda derin ve güven verici bağlar geliştirip neşeli bir dostluk kurmuşlar. kısacası açık ofisin tüm olanaklarını, hatta daha fazlasını elde etmişler.

  aklı skinde olan bir millet olarak bizdeki etkileri ne olur bilemem.

  bir yandan da düşünüyorum da bizde çalışanı skerler ilkesi geçerli olduğu için sonuçlar vahim olur.

  1

  2

  3

  4

  5
 • porno film oyuncusu iseniz gayet doğal olan durum.
 • (bkz: seks işçisi)

  edit: yukardaki "bkz" "çırılçıplak çalışmak" başlığında bir giriydi. ancak yönetim tarafından bahsi geçen başlık ve girileri," ofiste bir ay çıplak çalışanlar" başlığına yönlendirildiğinden/taşındığından, espri niteliğini kaybetmiş olup, hükümsüzdür, duyurulur!*
 • (bkz: orayı yıkarlar)

  türkiye'de olsa cumshot festival'e döner o işyeri. hayır kaldırıp kadınların üzerine attıracakları için değil; zaten kalkık gezer erkekler bütün gün ve de arada bir kamyon devrilme vakaları yaşanır kazayla. ya da ayağım kaydı aysel hanımın kıçına girdi benimki şeklinde kazalar ortaya çıkabilir, mazallah.
 • çıplaklık evet genel manada bakıldığında utanılacak bir şey değildir. ama toplumlar o denli bir konuma gelmiş ki bütün dünya genelinde çıplaklıktan utanılır hale gelinmiş. buna isyan ederek çıplaklığın normal bir olgu olduğunu düşünen bu şirket bile "lan tepki almayalım" düşüncesi ve korkusu ile olacak ki internet ortamına bile fotoğraflarını sansürlü bir şekilde koyuyor. aslında çıplaklığın normal olduğunu savunan insanlar bile çıplaklıktan utanıyor.

  başlıkta yer alan şirket kendisi ile çelişen pozlar vermiş. madem çıplaklık normal o zaman koyduğunuz fotoğrafları neden anormal şekilde koydunuz? toplumdan mı çekinip utandınız?
 • göremediği için, çalışırken birilerinin götünü, memesini ve bilumum nahiyesini hayal etmek yerine görüp de rahata ererek o enerjiyi kafasını kullanmaya sevk edip verimi ve yaratıcılığı arttırmış adamlar... çıplaklık normalleştikçe cinsel açlık diye birşey kalmaz...
 • benim gibi şantiyeci iseniz;
  zatürre ile sonuçlanır.