• menapozlu müdür sayesinde felç indi mi inecek mi diye afakanlar bastırır
  • hemen her gün şirret olanların kazandığı savaş. yeter hımına koyayım nedir bu ateş? üşümenin ötesine geçtim artık motoru bozma raddesine geldi iş. hayır koridordaki koltuklar olmasa bildiğin sıçtık, gidip orada oturuyorum ve çalışmaya devam ediyorum. ayrıca kazak da çözüm değil bacaklar bilfiil üşüyor pantolon mu giyelim? odadan çıktığım anda iklim değişiyor, her şey o kadar güzel ki kuşlar cıvıldıyor güzelim yaz gününde, içeride bir kutup havası tüylerim diken diken titriyorum.
  • bir kez daha karanlık tarafın zaferiyle ve bizim motoru bozmamızla sonuçlanan savaş. yaz bitince hesaplaşacağız...
  • klima çarpan ya da rahatsız olan arkadaşa buradan sesleniyorum, yallah arabistana.
  • buz ortamda yaşamaya alışkın penguenlere sesleniyorum, yallah antartika ya.
  • bu savaşta biz orta yolu aşağıdaki aparatlar sayesinde bulduk.

split klima için olanları da var.

en azından çarpıyor bana filan demiyor kimse.

yaz aylarının ve mevsim geçişlerinin en kalp kıran savaşlarıdır.

bahse konu olan aparat

edit : çok mesaj geldi. satan yeri paylaşıyorum.

uber link
  • kumanda saklandı hey yavrum hey hadi bakalım.
  • tamamen psikolojiktir.

ben plazalarda çalışırkene, bizim şirkette medikal departman ve pazarlama departmanı aynı katta bulunuyorlardı. klima kontrol panelleri de aynı yerdeydi ve medikal departman insani sıcaklıkta çalışırken, biz pazarlama departmanı iki hatun kişi ( tabi ki efil efil giyinmiş ve biz kravatlıları düşünmeyen) yüzünden adı konmamış, ikiye iki bir savaş yaşıyorduk.

biz kravatlılar ne zaman klimanın ayarını insan sıcaklığına getirsek, bunu gören hatun kişiler oflamalar, puflamalar içerisinde "donduk" çığlıklarıyla klimayı cehennem sıcaklığına getiriyorlardı.

bunun üzerine hatun kişilere bir daha "biz panele dokunmayacağız" sözü verdik ve dokunmadık da. bu iki hatun kişi görmeden klimanın sıcaklığını insan sıcaklığına komşu departmandan bir arkadaş indirdi. ve çok ilginçtir ofiste sıcaklık insan sıcaklığına inmesine rağmen, gün boyunca o iki hatun kişiden bir kelime şikayet, bir kelime oflama puflama duymadık.

sözün özü psikolojik bir durum bu.

ekleme: insan sıcaklığını soran oldu. 23 derece lan! 23!
  • yaz-kış üşüyenlerin her daim çoğunlukta olduğunu görüyoruz. dışarısı 40 derece, klimayı 18 dereceye aldığımız anda yaygara kopmaya başlıyor. bu savaşların galibi her zaman "üşüyen" tayfadır malesef
  • 18 derece ne amk. bu işin standartı 24'dür. ayrıca bu konuda pis doluyum. bu klima yüzünden yüz felci oldum.
hesabın var mı? giriş yap