• ofis ve kırtasiye malzemelerinden elekroniğe, gıdadan temizlik ürünlerine kadar; ataçtan sakıza küçük ya da ucuz demeksizin hemen hemen herşeyi bulabileceğiniz bir alışveriş sitesi.

eylül-ekim ayları için kargonun 1 tl olması ve 50 lira üzerine 10 lira indirim yapıyor olmaları da cabası.
    http://www.ofix.com/
  • geçen gün alışveriş yaptığım, farklı segment ve markalardan olmasına karşın yaklaşık 50 parça ürünü, bir gün içerisinde tedarik iki gün içerisinde teslim eden, ups kargo ile çalışma imkanı sunan. mükemmel müşteri ilişkilerine, inanılmaz çeşitliliğe sahip ofis malzemeleri satan site.

gerçekten ciddiyetle bu kadar iyi çalışan bir site uzun zamandır görmedim, hediye çekleri, ucuz kargo, hızlı temin de cabası bir de insan gördüğü her kalem ve kağıt tipinden alıp koliyle üzerine boşaltıp ahlaklı teklif yapmak istiyor. çok kullanışlı ve başarılı bir site
  • elektronik aksesuarlari kisminda urun altinda hangi cihazlarla uyumlu/ kullanilabilir oldugunu yazmalarini onerecegim site.
  • spam mesajlarıyla canımdan bezdirmiş marka.
  • ofis alışverişi için güzel bir alternatif, kendilerini bugün duyduğum için henüz denemedim ama gayet mantıklı bir iş gibi görünüyor.
  • ofis alışverişini gidip metro dan yapıyorsan ne mal olduğunu görünce anlayacağın sitedir. bizatihi tel açsan bana şu lazım desen ertesi gün geliyor, kapıda kredi kartı da var.. mis.. yemek sipariş verir gibi.. daha ne gitcem oraya, buraya. yıllardır vergi nosu dediler, esnaf sadece alır dediler, hala o algıdan para kazanıyorlar ya, helal olsun..
    bir de ben gittim mi lazım olmayan bin tane şey de alıyorum ya, bu site iyi geldi.
  • dün akşam birçok kalem siparişi verip bugün teslim aldığım sitedir. hız önemli.
  • bir kaç kez deneyip hepsinde memnun kaldığım ofis malzemeleri satış sitesi.
  • reklamlarında kadın düşmanlığı ve yoksulluk düşmanlığı yaptığını düşündüğüm site.

çanta isteyen çocuğun yanında sözde "kız" çantası var. bir erkeğin pembe renklerde çanta kullanması aşağılık bir durum gibi gösteriliyor.

öğretmen boyalarınız var mı diye sorduğunda sadece bir çocuk elinde bu malzemeyi bulunduramıyor ve mahzun bir şekilde boynunu büküyor.
  • okul sezonu için 3 adet reklam filmi yayınlamış ve tebessüm ettirmiş şirket: http://youtu.be/tntammi_d-g
hesabın var mı? giriş yap