• beyaz futbol'a yıllar boyu unutulmayacak efsane bir reklam yapmış site.gece gece yarıldım amk.

taze görüntüler için tıklayınız.
  • online dizi izleme sitelerinden birinde reklamını görerek haberdar oldugum ofis-kırtasiye malzemeleri satan hede.

siteyi henuz incelemedim lakin, bu arada game of thrones'u yeniden izlemeye başlamam ile birlikte gordum bu reklamı, reklam su sekilde, sol tarafta hodor beliriyor ve

"ofise ne lazim?"
    "hodor"

ahah guldum cok. *
  • çok duyarlı çok harika bi o kadar da yardımsever bir kırtasiye şirketi kendisi.
    zamanında doğuda görev yaparken, kullanmak için gerekli miktarda kırtasiye eksiğimiz vardı. kendilerine bir email atmıştım. kocaman bi koli yapıp göndermişler. oradakiler ve ben baya bi sevinmiştik.
    buradan okuyorlarsa eğer, kendilerine teşekkür ediyorum ve çok ama çok kazansınlar diyorum.
  • okul sezonu için 3 adet reklam filmi yayınlamış ve tebessüm ettirmiş şirket: http://youtu.be/tntammi_d-g
  • işleri artınca batıran site. iki kez kargolama tarihi verip beceremeyen, sözlüğe yazınca arayıp üçüncü tarihi veren takdire şayan bir müşteri memnuniyeti anlayışları var. bu gidişle ancak bu kadar büyürler. iki suser bağlayıp fake yorumlar da toparlamaz. örneğini çok gördük.
  • muzigini sevdigim reklamlara sahip site. yalniz bu da hepsi gibi unlenince boka sarar kargolar gecikir. hepsi ayni. unleninceye kadar.
  • reklamlarından birinde bir erkek çocuğun pembe renk çanta kullanması değil barbie bebekli çanta kullanması durumunu ele alıyor. bazı "komplo teoristi" yazarlara duyrulur.
  • ödeme sayfasına gelene kadar kargo tutarını sepet bölümünde 0.00 tl olarak gösterip ödeme sayfasında kargo ücretlerini sayfanın altında gösteren site. ben zaten bu online satış yapanları hiç anlamıyorum. hiç mi bir tanıdığınız yakınınız yok müşteri gibi şu siteyi kullansın da size geri dönüş yapsın. tey allaam ya
  • su ana kadar ofisime aldigim tum buro sandalyelerini hic ettim, en sonunda artik kaliteli urunlere degil de ucuz alip sik sik degistirmeye karar verdim. ikea, koctas gibi yerlere baktim oturulabilecek en ucuz sandalye 180-200 arasinda, dizi sitelerinde bu sitenin reklamini goruyordum, girdim baktim 85 liraya mis gibim sandalye var. aldim, kargosunu bekliyorum simdi. umarim sorun cikmaz, teslim aldiktan sonra entryi editleyecegim.

edit: gec oldu ama guc olmadi, guzel geldi. sandalye de bayagi kaliteli, hosuma gitti. oneriyorum.
  • dün akşam birçok kalem siparişi verip bugün teslim aldığım sitedir. hız önemli.
hesabın var mı? giriş yap