şükela:  tümü | bugün
  • tüm kötülüklerin kaynağı olan eril bünyelerin kurbanları sıralamasında hep birinciliği göğüsleyen kadınlar adına bir kadının haklı, duyulması gereken ve de desteklenesi meydan okuyuşuıdur.

kızlar soruyor com da şöyle bir gezinirken rastladım bu haykırışa. bir erkek olarak yüreğim sancıdı. bir kere daha iğrendim hemcinslerimden ve onlar adına utandım kendimden.

erkeklerin ciğerinin kaç para olduğunu bilirim. çünkü bende erkeğim ve onlarla belli yerlerde ve nedenlerden dolayı iç içeyim. doğal ortamlarındaki tüm pislik hallerine şahit oldum. o mide bulandırıcı zihniyetlerinin kustuğu ve özellikle kadınlar hakkındaki düşünceleri inanın rezillikte sınır tanımıyor.

hiç mi düşünmüyor bu eriller kendilerini doğuranın bir kadın olduğunu ? kadınlar hakkında o denli aşağılık düşüncelere sahipler ki, sanırsınız bunları leylekler dünyaya sıçtı.

söz konusu haykırışı dillendiren kadın türkiye deki en büyük yaralardan birisine parmak bastı. artık sinmeye ve susmaya son dedi bir nevi. rest çekti, kadın düşmanı ve kadını et parçası olarak gören tüm erillere.

feminist bir erkek olarak sonuna kadar destekliyor ve kadın düşmanı erilleri her platformda rencide edeceğime ant içiyorum.

http://www.kizlarsoruyor.com/…diysan-sisme-hatun-al