şükela:  tümü | bugün
  • bir işi istemeyerek yapma biçemi.
  • burcu güneş'in şu anda tt'de olan yeni şarkısı.
  • haydarpaşa garında klip çekme kontenjanının dolmadığını göstermiş şarkıdır...
  • güzel bir burcu güneş şarkısı... akustik formatlı şarkılarını seviyorum. sözlerini de yazalım tam olsun;

senden sonra beni bir tek geceler anladı
    bir de sigaramın boynu bükük dumanı
    senden sonra beni bir tek duvarlar anladı
    bir de masadaki yazdığın o son yazı

kağıttan bir kayık gibi okyanuslara attın beni
    sırılsıklam ve bir başıma unutmadım terkettiğini

bir gün bakacaksın arkaya
    orda öyle bıraktıklarına
    aklına gelecek eskiler
    kalbin atacak hıçkıra hıçkıra

bir gün anlayacaksın ya
    utanacaksın yaptıklarına
    aklına gelecek eskiler
    kalbin atacak oflaya oflaya

(bkz: emeğe saygı)
  • "oflayaa oflaayaaaa
    gelliiiiin çocuuuklaaar
    el elee el eleeee
    veriiin çocuuklaaar"
  • ilk dinlemede bile sarıp sarmalamış, gözden yaşlar süzdürmüş şarkı.
  • cok güzel bi sarki. dinledikce dinleyesim geliyo, cogzel. ayrica burcu günes klibinde resmen tas gibi olmus. saclarina da bittim.
  • güzel şarkı. başıma bir gelmeyecekse bu şarkıyı seviyorum. burcu güneş'in naif vokalinden daha çok seviyorum. haa naif vokal demişken onun vokalini de seviyorum evet. böyle benzetmeleri bile güzel bu şarkının; "kağıttan bir kayık gibi okyanuslara attın beni"
  • seksi olmaya kasmadan, sertablaşmaya çalışmadan, güzel bir şarkı seçerek burcu güneş'in çok güzel işler çıkarabileceğinin ispatı bu şarkı. şahsen cidden beğendim, böyle devam burcucum çok güzel çıkmışsın.
  • burcu güneş'e pek yakışan naif, akustik, biraz melankolik, kusursuz vokalli şarkı. haydarpaşa fetişizmini barındırmayaydı eyiydi. bir de hayret kimse yazmamış ama burcucum çok güzel çıkmışsın demek istiyorum burcu güneş hanımefendiye bu şarkının klibiyle ilgili olarak.
    edit: ehehe körlüğün bu kadarı. iki alttaki entryi göremeyecek kadar dikkatisiz olmak... grampus'a teşekkürler