şükela:  tümü | bugün
  • süfer ilişkidir, herşey yolunda gider hayat bayram olur. *
  • adam anlasilmayi bekler, kadin adamin anlatmasini. iletisim konusunu halledebilirlerse gelecek vaadeden iliski olacaktir.
  • oğlak burcu üyeleri asla bir ikizler kadınını memnun edemez. evde kös kös oturmak, meclis bütçe komisyonunu takip etmek ve beyninde dolaştırdığı onlarca tilkiyi hayatındaki kadına tercih etmekte üstlerine yoktur. medeni kanunca yasaklanması gerekir bir ilişki türüdür*
  • pratik zekası gelişmiş ikizler burcu kadınını,çeşitli klişelere takılıp kalan,yeterince özgür düşünemeyen oğlak burcu erkeği tatmin edemeyecektir,kaldı ki zaten ikizler burcu kadını elde tutulması zor bir tiptir çünkü kolay değişir,ayran gönüllüdür bile diyebiliriz.ikizler burcu kadınının yükseleni toprak grubu*** ya da su grubu*** ise veya oglak erkeginin yükseleni hava grubu*** ya da ateş grubu*** ise uzun vadeli beraberlik şansları yükselecektir.
  • (bkz: olmayana ergi)
  • başlangıçta parlak görünen, ağırbaşlı oğlak erkeği tarafınca eğlenceli olurken, zamanla ikizler kadınınca yetersiz bulunan birliktelik.
  • aska ve felakete giden yoldur. oglak ve ikizler birbiri ile kesinlikle anlasamayan karakterlerdir ama buyuk ihtimalle farkliliklarindan dolayi birbirlerine asik olup, sonra birbirlerinin hayatini karartacaklardir. oglak erkegi ikizlerden anlayis, zaman ve ilgi bekleyecek; ikizler kadininin kiskanc tavirlarinin sinirliliginin cabuk uzulmesinin altinda asik olmasinin yattigini anlayamayacaktir. ikizler kadini oglak erkeginden saygi ve farklilik bekleyecek, erkek duygularini ya da hissettiklerini dile getirmeyip kabuguna cekildiginde kendisini terkedilmis ve onemsiz hissedecektir. ikizler kadini her zaman oglak erkeginin dile gelip ilan-i ask etmesini beklerken, oglak erkegi ikizlerin ask sozlerinin bos ve kanitsiz oldugunu dusunecektir. sonunda beklenen olacak, bol gozyasli bol kavgali bir ayrilik yasanacak, iki taraf da kirilacak, iki taraf da hala asik olacak ama oglak inatciligi ve ikizler gururu yuzunden asla bunu itiraf edemeyeceklerdir. sonra belki ikizler kadini seneler sonra oglak erkegi ve ikizler kadini hakkinda birseyler yazmayi basarabilecektir. kimbilir...