1171 entry daha
  • başarı takıntısı ve mükemmelliyetçilik belası yüzünden terapi alıyorum. manyaklık seviyesini burdan ölçebiliriz..

merhamet göreceli bir konu ancak canımızı gerçekten yakmadığınız müddetçe merhametli olduğumuzu söyleyebilirim. bilmiyorum ben konuşmadığım insanlarla asla konuşmak için geri adım atmam ama canı sıkkınsa, bir derdi varsa yine de el uzatırım, o konuda gocunmam.

evcimen ve anaçlık konusunda kariyer takıntısı olsa da mükemmeliyetçi olduğu için evi için de en az optimal koşulları hedeflerler. dolayısıyla biri anaç ve evcimen olacaksa onun da en iyisi oluruz/ olmaya çalışırız :’)

rafine ve sarkastik bir mizah anlayışımız var. esprinin zekice ve tiye alarak olanını severiz. yine de o eğlenceli tarafı yalnızca yakın olduklarımız görebiliyor ya maalesef. orda bi ketumluk söz konusu.

aşk hayatına girmiycem bu konuda şahsi başarısızlıklarımla insanları yanlış bilgilendirmek istemem :) ama genel resmi çizdim siz anladınız ortalama bir teke kadınını.
  • iyi bir arkadaş, başarısız bir sevgili, iş ortamlarının aranan kişisidirler. erkekleri de çok farklı değil.
hesabın var mı? giriş yap