şükela:  tümü | bugün
  • öncelikle, bu başlığa "aaa, kimmiş bu?" diyerek girenlerden peşinen özür diliyorum. zira, böyle birisi olup olmadığını, varsa bu şahsın kim olduğunu ben de bilemiyorum. ama (akp içerisindeki bilgi kaynaklarının sağlam olduğunu daha önceki birkaç olayda kanıtlamış olan) levent gültekin'in bu yönde bir iddiası var.

tabii, aslında evrensel hukuk normları içerisinde bu durum ilgili danışman açısından bir suç teşkil etmiyor. sadece, ilginç bir iddia olduğu için dikkat çekici buldum. kim acaba bu saygıdeğer danışman?

not: bir süredir mağaramda inzivaya çekildiğimden gündemi pek takip edememiştim. zaten ayyuka çıkmış birisi ise şimdiden özür dilerim.*
  • 80 küsür akpli milletvekilinin fetöcü olduğunun bilinmesinin yanında pek bir önemi olmayan danışmandır.
  • damadı fetö üyeliğinden tutuklanan belediye başkanı var bu ülkede.

başdanışmanın oğlu olsa ne olacak? şükrü karatepe bile başdanışman sonuçta. hatta akil adam da olmuştu.

yine de merak ettim kimin çocuğuysa.
  • kandırılmışlardır. büyütmeyin olm, ne var lan, saflar işte kandırıyolar habire, biri gel oğlum sana şeker vercem dese de gider bunlar. sonra vay efendim topum inşaata kaçtı...
  • cemaatçi olmayanı almadıkları döneme denk gelmiştir. ya kandırılmıştır ya kandırıkçıdır.