şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: adana)

söyleyeceklerim bu kadar

zorunlu edit: entry girdikten sonra düzenleme yapmak huyum değildir ancak hakaret ve küfürlerinizi aynen iade ediyorum. en ilginç hadiselerin adana'da yaşandığı ve şehrin sürekli bu tarz olaylarla gündeme geldiği için yazılmış bir entrydir. sanki adana'yı haritadan silin dedik aq!
  • oğlu atmış da olabilir veya korkudan atlamış olabilir.
  • bok ye denilesi.
  • daha dün kilosu 1 liradan 60 kilo yumurta domates alıp 70 kavanoz menemen yapmıştık. şansa yaşıyoruz resmen.

edit: yumurta, domates ayrı değil bir domates tipi olarak 'yumurta domates'. mesaj atanlar için bilgi vereyim
  • çoğu garip olayın yaşandığı il olan adana’da bugün yaşanmış hadise. oğluna menemen yapan anne, oğlu menemeni beğenmeyince balkondan atlamış. neyse ki sadece ayağı kırılmış. oğlu da gözaltına alınmış. kaynak
  • "(bkz: adana) söyleyeceklerim bu kadar" diyen andaval neye göre yargılıyor şehri merak ettim. tüm ülkede böyle abes olaylar yaşanıyor kaç kere gitmiş de yargısız infazda bulunuyor çok merak ediyorum.
  • 70 yaşında kadının oğlu 20 yaşında değildir, çocuk denilince 40lı yaşlarda birini düşünün.
    annesi ile yaşıyor, 70 yaşındaki annesi menemeni ağız tadına göre yapmadı diye cıngar çıkarıyor.

menemen bahane 'bu oğlan daha ne kadar başıma bela olacak bari ben öleyim' diye atlamış anne.
    üstelik menemen değil, çocuk olmamış
  • kaç yaşında anne bu kadar manyak olamayacağına göre ve olayın geçtiği mekan da adanaysa plansız cinayete teşebbüs kaçınılmaz olur.
  • soğanlı yaparsan beğenilmez tabi.