şükela:  tümü | bugün
  • şimdi bu habere ''hahaha yine adana'' diye gülebiliriz. evet adana'da çok fazla sıradışı olaylar oluyor ve bir adana'lı olarak böyle bir olayın da yaşanma ihtimalinin yüksek olduğunu söyleyebilirim. ama oğlu uyuşturucu bağımlısı olan anne balkondan atlamış haberin özeti bu. menemen falan hikaye, sadece ntv başlık açarken prim kasmak çakallık yapıp böyle bir başlık açmış.
  • 70 yaşında kadının oğlu 20 yaşında değildir, çocuk denilince 40lı yaşlarda birini düşünün.
    annesi ile yaşıyor, 70 yaşındaki annesi menemeni ağız tadına göre yapmadı diye cıngar çıkarıyor.

menemen bahane 'bu oğlan daha ne kadar başıma bela olacak bari ben öleyim' diye atlamış anne.
    üstelik menemen değil, çocuk olmamış
  • (bkz: adana)

söyleyeceklerim bu kadar

zorunlu edit: entry girdikten sonra düzenleme yapmak huyum değildir ancak hakaret ve küfürlerinizi aynen iade ediyorum. en ilginç hadiselerin adana'da yaşandığı ve şehrin sürekli bu tarz olaylarla gündeme geldiği için yazılmış bir entrydir. sanki adana'yı haritadan silin dedik aq!
  • komik ve eğlenceli bir yanı olmayan hadisedir. kim bilir ilgili kişi öncesinde ve o esnada annesine nasıl huzursuzluklar yaşattı. belki ağır konuştu, belki üzerine yürüdü hatta belki şiddet uyguladı. menemen yüzünden çıkan tartışma başka konular ile devam etti ve kadıncağız balkondan atlatı*.

bu nedenle eğlenceli başlık açıp komiklikler kasan sözlük yazararını azıcık bütünsel düşünmeye davet ediyorum.
  • oğlu atmış da olabilir veya korkudan atlamış olabilir.
  • dünyanın en hüzünlü olayı olarak tanimlayabilirim. muhtemelen oğlu çok ağır konuştu yapmayın be yazık. bir keresinde annem yemeğini begenmedik diye ağlamıştı. sonra kardeşimle ben de ağlamaya basladik hem teselli etmeye çalışıyorduk. annem ağlayınca ben direkt ağlarım. o gün bu gün sevmediğim bir yemek yaptığında yok canım istemiyor ya da yedim falan diyorum. ne yapayım o çok acılı seviyor ben yiyemiyorum. bir de her şeyi duzensizce karıştırıyor bazen. neyse üzmeyin güzelleri başka bahaneler bulun yemek istemiyorsanız. canım annem buraları okuyamiyor neyse ki...
    sonuçta ilk onlarin sütünden icmedik mi...
  • kaç yaşında anne bu kadar manyak olamayacağına göre ve olayın geçtiği mekan da adanaysa plansız cinayete teşebbüs kaçınılmaz olur.
  • muhtemelen müptezel oğlu tarafından aşağı atılan annedir. 70 yaşındaki kadına yemek yaptırmasından ne boktan bir tip olduğunu anlamışsınızdır. kadın da hala evlat diyip onu kolluyor sanırım.
  • uyuşturucu bağımlısı oğlu tarafından atıldığını anlamak için deha olmaya gerek yoktur.

(bkz: her okuduğuna inanan mal nesil)