• bogazici universitesine yetiyordu normalde, katsayi yuzunden baska universite olunca yurtdisina gonderelim dedik, demis.

ulkedeki tek universite bogazici de, digerleri cop mu?

ayrica oglan imam ya da hatip olmak uzere kendisine bir kariyer planlamis ki bu okula gitmis, ilahiyat fakultesine devam etseydi de ek puan alsaydi sinavda? cocugun kendi secimlerine neden mudahale ettiniz? belli ki cocuk imam olmak istemis. boyle genc yasta karisip, cocukta tramvalar yaratirsaniz, sonra babicim oluyor iste.
  • (bkz: babacım, anlamadım babacım)

katsayı derken zeka katsayısı galiba ?
  • devletin başka üniversitesi mi yoktu, onlara neden göndermedin? diye sorarlar adama.
  • akp'li cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'ın eğer katsayı engeli olmasaydı oğlu bilal erdoğan'ın boğazıçı üniversitesine girebileceğine dair iddiası. erdoğan çocuklarının yurtdışında eğitim almasının sebebini de böylece bertaraf etmiş oldu. pek tabi suç kesinlikle chp'nindir.
    açıklama buradan.

(bkz: babacım beni boğaziçi'ne almadılar)
  • “başörtüsünden dolayı almadılar” şeklinde devam edebilecek açıklama, salla işte her şeyi yiyorlar bunu da yerler “vah vah yazık bak gördün mü” derler. şaka maka baya eğlenceli ülkeyiz.
  • yetiyordu normaldeyle olmaz bu iş, bilal'in öss sonuç belgelerini sunsun, bakalım boğaziçi'nin hangi bölümüne yetiyormuş puanı...
  • oğlun gitmiş gemileri dizmiş altına, türgev adı altında katar’dan, matardan paraları cukkalıyor. değil kendi hayatı, 12 sülalesine yetecek kadar parası var.

sikmişim boğaziçi’ni. varsa yoksa kendi çocukları, kendi hayatı, kendi iktidarı... sürekli ben ben ben.

bize ne senden amk? sen türkiye cumhuriyetini idari olarak yönetmekle sorumlu, maaşını vatandaşın vergilerinden alan adamın tekisin. çocuklarının ise hiçbir vasfı yok. bir vatandaş olarak senin çocuklarının çektiği sıkıntılar falan zerre umrumda değil.

sen bu halka ne vadettiğinden bahset. vatandaşın hayatını nasıl iyileştireceğinden bahset.

bıktık 15 senedir mağduriyet edebiyatınızdan. gerçi hata sizde değil, size oy veren beyin katsayısı düşük insanlarda.

selam ve dua ile.
  • yaşı yetenler hatırlar. bilal'in başı o zamanlar kapalıydı ve boğaziçi'de bu tarz kişiler hep dışlanır, hor görülürdü.

sonuç olarak tayyip bey haklı. yeni nesil anca dalga geçsin.
  • doğru hadise.
    ultra zeki kızımız da başörtüsü nedeniyle boğaziçilerinde okuyamadı.
    ortamlarda öyle dersin kim bilecek.

fazla kurcalamayalım boğaziçi üniversitesi bilal erdoğan'a diploma çıkarmak zorunda kalabilir.
hesabın var mı? giriş yap