şükela:  tümü | bugün
 • şu habere konu olan 32 yaşındaki baba, mehmet kızılırmak'tır. hani marvel mi dc evreni mi diye versus kasıp duruyorsunuz ya, işte asıl süper kahraman bu ve bunun gibi adamlardır.

  ilgili siteye hit kazandırmayayım diyenler için kısaca olayı anlatayım: kahraman baba mehmet kızılırmak oğluyla bir marketin önündeyken tartışan grubun silahlı çatışmasına maruz kalıyor. kahraman baba oğluna zarar gelmesin diye onu korumak için kendisini mermilere siper edip hayatını kaybediyor. yazması çok kolay sahiden ama ya yaşaması...

  baba olmak tam olarak böyle bir şey işte dostlar. annem, "baba olunca anlarsın" derdi hep; anladım....
 • içimi parçalayan ölüm. allah rahmet eylesin, ailesine sabır dilerim.

  küçük oğlunun ömür boyu taşıyacağı bir gönül yarası var artık maalesef: babam beni korumak için ölmüş.
  gurur duymalısın babanla miniğim; kendini suçlama çünkü emin ol her baba aynısını yapar evladı için.
 • en çok oğlunu motosiklet üzerinde oynatması kısmı etkiledi. ne güzel babaymış, oyun oynatıyor oğluna. nerde işe yaramaz baba varsa yaşar, ölmez.

  yol kenarında çocuğu ile oyun oynarken yoldan geçen araçlardan sıkılan kurşunların isabet aldığı baba.
 • türkiye'nin katil olmak için ideal bir ülke olduğunu bir kez daha göstermiş babadır. o silahı ateşleyenlere ne olacak acaba? hangi ceza hukuku bu durumda tam adaleti sağlayabilir. ne şeriat gibi kısasa kısas var, ne de hemen ve eksiksiz tecelli eden batı hukuku. neticede yine hayatı çalınan bir aile, bir yarısı eksik büyüyecek bir çocuk...
 • ülke insanının çoğunun kıçında don yok ama hepsinin silahı var. bu şerefsizlerin olmadığı bir dünya olabilseydi keşke. eğer bu alçaklar elini kolunu sallayarak silah sahibi olamasalardı, iki çocuk o kahraman babalarıyla yaşamaya devam edecekti.
 • ülke ülke değil sanki 1900 lerin texası amk dedirten olay.
 • nasıl olduğunun ne önemi var. kendi dahil olmadığı bir kavga yüzünden canından oldu. ciddi üzücü. iç karartıcı. yakınlarına sabır dilerim.
 • burnumun direği sızladı. nasıl bu hale geldi bu ülke ya ? niye ciğeri beş para etmez mafya bozuntusunun elinde silah var ? allah bireysel silahlanmayı savunan herkesin belasını versin, özelliklede o siyasi şerefsiz oçlarının. imkanı olan siktir olup gitsin bu ülkeden, canını seven değil, çocuğunu seven kaçsın kurtarsın.

  katiller tutuksuz yargılanmak üzere sebest bırakılacak, görürsünüz.
 • ona mermi atan orospunun doğurduğu, pezevenkin büyüttüğü, hayvan bokunu ibreti alem için taksim meydanında kazığa oturtacaksin. ondan sonra gotu yiyen varsa sağa sola ateş etsin.