şükela:  tümü | bugün
  • acilen o çocuğu aileden alın beni verin.
  • (bkz: şöyle babamız olmadı)

hepimize bunu söyletmiş babadır.

edit: yazım hatası giderildi.
  • çocuğunu bu şekilde “erkek” yaptığını düşünen aileler olması kötü. bunun çocuktaki etkisi “kadınları eğlence aracı olarak görme”, “parayla satın alınabilecek oyuncaklar olarak görme”, cinselliğe ve ilişkilere karşı sorunlu bir bakış açısı olabilir, gerçekten travmatik olabilir özellikle de bu kadar küçük yaşta! ergenliğe yeni girmiş ya da girmek üzereyken. bu çocuk öyle olur kesin demiyorum ama azıcık mantıklı düşünen ya da “benim babam da bana striptizci çağırsa keşke” diye dalgaya almadan bakan bir insan bu durumun neden sorunlu olduğunu görebilir büyük olasılıkla.
  • 15 i bekleseymiş daha iyiymis ama feministler, duyarcilar ve bazı berkeler gelmeden, çocuğuna bir çok kadının nasıl bir mal olduğunu tanıtan baba gibi babadır.

oğluna parayla satılan herhangi bir şeyden tek farkı nefes alanını hediye etmiş. gule gule kullansın.

edit:

tuh be 1 entry ile kaçırmışım, olsun. demek istedigini uygun bir üslupla anlattığı için sorun yok. lakin o güzel kafasını boş duyarlar yerine, ulan kadınlar parayla satın alınan varlıklar. ee millette, bir cips paketi gibi satın alıyor. yani kadınlar kendini satıyor, sen cips satmazsan kimse cips almaz diye yorsa birazcık rahatlayabilir.
  • oğlunun doğum gününde oğluna pezevenklik yapmaya niyetlenmiş adamdır..
    kendisine baba demeyeceğim..

edit: imlâ..
  • gör baba gör ne babalar var.
  • bizim gelenek ve göreneklerimize ters olan durumdur.

bizde sünnet için dansöz çağırılır ve dansözün memelerine sıkıştırılmasi için çocuğa birçok banknot teslim edilir.

dediğim gibi ters ama çok da uzak değil.
    doğru ya da yanlış ama çok da bi şeetmeyin yani.
  • sevgisiz büyüyen çoğu çocuk gibi empatiden yoksun sosyopat karakterde olacaktır. striptiz kadın vs. detay. bu çocuk arkadaşlarını da parayla alacağını düşünür (ki striptizcilerin aksine erkekler çok ahlaklı oldukları için kimseyle parası için ahbaplık yapmazlar), başarıyı da parayla alacağını düşünür, böyle gider.
    parasızlık da kötü ama sevgisizlik daha kötü...