şükela:  tümü | bugün
  • elinde bir kağıt, kağıdın üzerinde oğlunun şarkısının youtube linki... tek tek insanlardan oğlu için destek isteyen baba, sen ne muhteşem bir insansın!

amcamız türkiye'nin her yerinde geziyormuş
  • buraya da geldiyse haftaya beyaz show a çıkar bu adam, herif resmen oğlana bakmış, bundan bi bok olmaz, iş başa düştü diyerekten oğlanı ünlü etmiş...
    helal valla...
  • şarkıdansa, videonun altındaki yorumlar yarmıştır.

"evde 31 çekiyodum birisi camu tiklatti actim bi amca buyur dedim kagidi uzatti oglum sarki yaptı dinle dedi . dedim amca 6. kata nasil tirmandin direk atladı babansa kiymetini bil mezar yaptır.?"

"belediyenin tuvaletinde sıçıyodum baban kapıyı tıklattı dolu dedim kapının altından kağıdı uzattı dinle dedi tamam dedim?."

işin şakası bir yana sizce de amcanın bu şekilde evladına yardımcı olması çok cici bir hareket değil mi ?
  • başıma bir şey gelmeyecekse s.k gibi bulduğum şarkının reklamını yapan amcadır.

her gün vuruyom kuru kuru kubara şarkısıyla yıllarca hep beraber taşşak geçtik. şimdi sırf adamın teki elinde kağıtla dolaştı diye bu şarkı kubar şarkısından farklı mı oldu?