şükela:  tümü | bugün
  • evin anahtarının ev arkadaşı tarafından başka bir arkadaşa emanet edilmesinin akabinde eve geri gelindiğinde evde parti yapıldığı görmek , hatta parti yapan utanmazların sen de katıl çerez var daha demeleri.
  • sabah evde cm ( championship manager ) oynarken bırakılan arkadasın , ertesi gün eve gelindiğinde aynı sandalye de cm oynarken bulunması , arkadasın "oğlum bak ronaldinho yu figo yu aldım diye sevinmesi" ancak sınavını kaçırdıgını öğrenmesi ile üzülmesi ,yine de " zaten calışmadıydım stavridis i alıyorum hacı" söylemiyle oyununa devam etmesi.

(ps: söz konusu arkadas 48 saat ara vermeden cm oynamış kendi çapında bir rekora imza atmıştır)
  • başka bir şehirden eve geldiğimde kapinin içten göçürülmüş olduğunu görünce kaçırdığımı anladığım olay. kimin yaptığını bilsem de rencide etmemek için isim vermek istemiyorum.
  • evden dışarı hiç çıkarılmayan kedinin, hamile kalması.. *
  • televizyonun çatalsız çekiyor olması.
  • aile ziyareti sonucu öğrenci evine dönüldüğünde evde birşeylerin eksik olduğunun farkedilmesi.

bir hafta evde takılınır. bir hafta sonra müzik dinlenilmek istenildiğinde müzik setinin evde olmadığını, sonrasında televizyonun evde olmadığını, sonrasında...*

sonrasında evde kayda değer hiçbir şeyin kalmadığı...
    polislerin geldiği ve parmak izlerinin dahi alındığı...*
    sonucunda; giden hiçbir önemli-önemsiz parçacığın geri alınamadığı, içmeye-zıplamaya-hoplamaya devam edildiği olaylar zinciri...
  • gecenin bilmem kaçıncı yarısında, tuvalete gitmek için uyandığımda, tanımadığım bir adamın(!) salonun ortasına işiyor olması, o dönemde ve durumda yaşadığımı düşündüğüm "öğrenci evinde yaşanabilecek en dumur olaylar"dan biri...
  • muzik setinin acik olarak unutulmasi ustune birde evi su basinca, prize kadar carpila carpila gidip, fisi cekmek.

hesabın var mı? giriş yap