şükela:  tümü | bugün
 • sabahın köründe okula gitmek için tam kapıdan çıkılacakken kapının altından atılmış isimsiz bi mektup bulup,merakla okumaya başladıktan sonra,mektupta:
  'merhaba kızlar,benim de sizin yaşlarınızda kızlarım var.ama onların kesinlikle sizler gibi olmasını istemem.çünkü sizin ne yaptığınız ve evinize kimin girip çıktığı belli değil.sizden bu çevredeki herkes orospu diye bahsediyor.ananız babanız sizin okumanız için çalışıyo didiniyo,bir sürü para yollayarak sizi okutmaya çalışıyo ama siz okuldan başka herşeyle ilgileniyosunuz.bu size bir uyarıdır.hem ailenize hemde polise haber vermemi istemiyosanız bundan sonra ayağınızı denk alın' yazdığını görmek.

  not:mektubun geldiği ev erkek öğrencilere ait bi evdir.
 • sevgilinle salonda sarmaşdolaş oturup film seyrederken diğer odada olan canciğer!! ev arkadaşının çok seksi,nerdeyse vücudunun yarısını kaplayabilen (bkz: babydoll)ile salonun kapısına yaslanıp arkadaşının sevgilisine hitaben'x sence nasılım,seksi miyim yeterince'demesi.ve iki sevgilini birbirine ağızları açık bakakalmaları.hemen akabinde evden taşınıp başka bir ev arkadaşı bulmak zorunda kalmak
 • yeni taşınılan eve, ailenin evinden çamaşır makinası getirilmiştir. baba, her saat başı telefonla arayıp çamaşır yıkamadan önce, makina taşınırken kazanın hareket etmesini engellemek için takılan birkaç santimlik sabitleme vidalarını çıkarmayı unutmayın diye tembihlemektedir. her seferinde de "tamam çıkarırız yaa" diye cevap verilmektedir.

  birkaç gün sonra çamaşır yıkama vakti geldiğinde ise, çamaşır makinası sıkma moduna geldiğinde periyodik olarak yerden 15-20 cm yüksekliklere zıpladığı görülür. evin 2 aslan yürekli erkeği anında olay mahalinden uzaklaşırlar. birkaç saniye sonra birinin aklına makinayı kapamak gelir.

  ardından telefona sarılınır. babaya "bozuk makina mı verdiniz bize" diye çıkarılır. babanın ettiğiniz tüm lafları size yedirmesi 10 saniyesini bile almaz...
 • sevgilinizle sevisme aninda ev "arkadasinizin" kapinin önüne gelip "kahve istiyor musunuuuuz" diye bagirmasi. "sonraaaa" (simdi konusamam, ne soracaksan sonra sor manasinda) diye bagirdiginizda " ne bagriyorsun, biliyorum sevistiginizi, kahve istiyor musunuz onu söyleyin" diye cevap vermesi.
 • i scream ve lepi mutfakta oturmuş muhabbet ederken idyk de bulaşık yıkamaktadır. birdenbire idyk'den sinirli bir "ulan ne çabuk soğudun sen be" homurtusu duyulur.

  [idyk musluktan akan suyu "al, al, al sana" diyerek hunharca bıçaklamaktadır.]
 • ekmek arası ekmek yemekten sıkılıp biraz peynir almak için buzdolabını açtığınız anda, bir kap dolusu kısır ve türlü türlü mezelerle karşılaşmak.
 • sevisecekler diye okuldan yeni yeni tanistiginiz bir cifte anahta verilir.

  sonra akşam olur eve gelirsiniz, yuh be dersiniz ne tertipli sevişmeymiş bu her yer aynı düpdüzgün dersiniz. sonra kapı çalınır. ilgili çift kaşınızda, gülerek eve girerler. heralde lokantaya falan gittiler, bende kalmaya karar verdiler diye düşünürsünüz. sonra hikayeyi anlatmaya başlarlar.

  çoçuk anahtarla kapıyı zorlaya zorlaya açar içeri girerler, yeni bir çift oldukları için gözleri etrafı görmez işe girişirler, 3-4 saat sonra evden çıkmaya karar verirler. tam kapıya çıkarlar ki elde anahtar şaşkın şakın bakan birisiyle karşılaşırlar.

  yani bizim yeni çift o aceleyle bir üstteki dairenin kapısını açmaya uğraşır ve o azimle açarlar, sonrada birkaç kere geldiği evin aynı ev olup olmadığını anlayamayacak bir aceleyle işe girişirler. allahtan ev sahibi de bekar okumuş bir insan önce şaşkınlıktan ne yapacağını şaşırmış ama muhtemelen bu iki temiz yüzlü kalın cam gözlüklü çiftin doğru söylediğine ikna olup epey bir gülmüş. neyse bizimkiler bir utançla kendilerini sokağa atmışlar ama bu olayı söylemek içinde bir kafede beklemişler (yoktu o zamanlar cep mep, abi kapıyı açmıyor diyebilsinler). neyseki üst komşu erken gelmemiş. o utanmayla cinsel hayatları sakatlanırdı valla..

  ama şimdi evli ve çoçuk sahibi bu efendi çiftin kendilerinden beklenmeyen bu kapı açma ve evi tanımama azimleri her buluşmada anlatılır , kadın olanın "ulan zamanında kapıları kırıyordun şimdi ossura ossura uyuyorsun" demesine erkek olanın "ama canım.." savunmasına bol bol gülünür.
 • hafta sonu asıl evden dönüldüğünde öğrenci evinde yatağınızda yatan güzel bir kız bulmak.olayın devamında kızın hafta sonu ev arkadaşlarının eve getirdiği kızların arkadaşı olduğu ; ev arkadaşlarının beni o gün beklemediği ve kızı salondaki çekyatlar yerine ; kıza tek çarşaflı , yastıklı ve iki kişilik yatak olarak benim yatağımı verdikleri öğrenilir.
  not: gecenin sonunda ben salonda yattım .
 • ders çalışmaya gidilen gps insanının evinde, akşam yemeğinde, kendi elleriyle hazırlamış olduğu biber dolmasını yemek. ve bu biber dolmasının o güne kadar yenilen en güzel dolma olması. evet, inanması zor ama öğrenci evinde biber dolması...
 • (bkz: #9269137)

hesabın var mı? giriş yap