1. üniversite sonuna kadar çiftleşmemişse, benim evlenmeyeceğim kızdır. siksen evlenmem diyemiyorum, siksen evlenirim.

neden?

çünkü ben bir gavat, ben bir pezevengim.
  2. öğrenci evine sahip olmak nasıl bir sıfattır yahu? gazetelerdeki seri ilanlar gibi. bakire üniversiteli kızlar bölümünde ilan vermiş ama sıradan üniversiteli bakirelerden ayırması lazım kendini!

" öğrenci evine sahip bakire üniversiteli kızdan temiz hiç kullanılmamış ..... "

ben bekaretimi öyle babamın sopasıyla abimin tehdidiyle korumadım. hem öğrenci evim var, hemi de benim şahsi kişisel mülküm hemi de bakireyim.

hoş beni daha çok ilgilendiren evin kendisi. ev farkıda mı nasıl bir öneme sahip olduğunun.

mesela bu gerçekten bir ilandan alınmış olsa, ben ev reklamı olmasını tercih ederdim.

bakire üniversiteli kızdan satılık öğrenci evi...temiz oalcağı garanti, içinde sevişilmemiş.

eğer kız reklamıysa o kadar da cazip değil. eğer eve tamah etmiyorsam ben üniversitede bir de kendini bekaretiyle ilan eden kızı ne edeyim? ama bak ev reklamıysa alırım hemen, temiz, garantili.
  3. bakire kız arayışındakiler için üzgünüm, ağzına almışlığı (sizin tabirinizle) götten yemişliği mevcuttur muhakkak. hadi alın şimdi malınızı doya doya.
  4. öğrenci evine sahip bakire olan üniversiteli kız ile bakire olmayanı arasındaki biyolojik fark en çok -ve belki de sadece- kendisini seven bir karı bulmak için her gece yatağında zırıldayan dallamaları enterese eder (bunların çoğu da faal bir beyni ve oturmuş bir kişiliği olan kadınlara genetik olarak invisible olduğu için ancak içlerindeki ezikliği ve yalnızlığı onaramayacak, bu tipleri adam sanacak kadar toy birisi ile evlenebilirler (sonra bir anda babalarına dönerler, bu kadına da, bu kadından doğan çocuklara da hayatı zindan ederler (işte bu çocuklar da öğrenci evine sahip olacak kadar cool, üniversitede okuyacak kadar azimli, babalarının istediği gibi bakire kızlar arar dururlar))).
  5. ne kadar kasarsanız kasın size vermeyecek kızdır.
  6. bir tur muhabbet konusu;
    jacob bu tartismalara katilmayarak safini gizliyor mussun diyorlar?
    hayir mark, sadece ne emmeye ne gommeye geliyorum, butun olarak degerlendiriyorum, sevdigime razi oluyorum, bir sorunun mu var bununla?
    oh hayir jacob tabii ki ne sor--
    mina koydum mark, saf derken elini cukume atmayacaktin!
  7. erkek egemen toplumda yaşadığı açıkça belli olan hatun proto - tipi.. aksi takdirde bacak arasıyla ilgili bu kadar eleştiriye maruz kalmazdı sanırım..

sözlük formatını ebesinin sikilmesine az biraz katkım olacak belki bu entariyi "girerek", ama tutamıyorum kendimi affeyleyin.. ulan ne zaman, ne ara bu kadar yozlaşıpta gerzekleştik biz anlayamıyorum.. kadının genital organlarına bir şeyin girip girmemesi üzerinden onun kişiliği hakkında yorum yapıp, "orrrooossspuuu!!" veyahut "azgelişmiş yobaz kaltak!!!" gibi sıfatları bir kadına yakıştırabilen dangalakları bu eğitim sistemi ne ara yetiştirdi diye soracaktım ki bu soruyu sormanın ne kadar da abesle iştigal bir aylem olacağının bir anda farkına vararak an itibariyle satoriye ulaştım.. elalemin neresine ne girdiğiyle ilgilenmek yerine giderek penis şeklini almakta olan beyninizi aldırın ki kafatasınızın içindeki yumruk büyüklüğündeki o boşlukla belki daha çok işe yararsınız..
  8. hem anlam hem dilbilgisi kurallarına tecavüz edilerek oluşturulmuş, bir ergenin ölçüsüz dilinden çıktığı her halinden belli, ve yine yeniden hiç şaşırtmayarak neden sonuç ilişkisinden yoksun bir mantıkla tanımlanan kız.
    üniversite eğitimini alırken bir öğrenci evinde ikamet eden bir kadının henüz tam bir cinsel birleşme yaşamamış olmasında "gerçekten" ilginç bir şey yok tek hücresi bile olmayan zekasızlar! şu bakire sikme fantaaazilerinizi kendinize saklayın artık. mide bulandırıyorsunuz.
  9. beyniyle penisi yer değiştirmiş embesillerin anlayamayacağı (zaten anlamamalarının da çok da isabetli olacağı), maddi olarak da iyi halli olan kızdır.cümle zaten içler acısı (bkz: hakkı devrim de gelse düzeltemez).
    büyük olasılıkla motor kızlarla laylaylom olan abazanların fantazilerinin baş kahramanıdır bakire kızlar. bakire kızın ewinin olması ise beyin yerine (olumsuz ewrilerek) kranial kawitesinde ikinci penis taşıyan idiotların hayal dahi edemeyecekleri şeydir (sınırsız fantazi).bu durumda şööle denir kedi ulaşamadığı ciğere mundar der.
    kadını bu şekilde meta yapıp da aşağılayan haywanların çağdaşlık böğürmelerinden ben çok sıkıldım."nesi çağdaşlık lan oruspu çocukları, gelenin gidenin altına yatmak" diye bağırası geliyo insanın.
    kardeşinin başını da tutar bu mentaliteye sahip gerzekler. hatta ensesttir de bunlar. çünkü namus iki bacak arasında değildir. üstelik böölesi sürü zihniyetiyle ona weren, buna weren kardeşleri,anaları pek ala kendilerine de werir. noooolacakkk ki!!!namus insanın beynindedir. we bunlar da beyin yerine ikinci penis olduğu için wagina dediğin nedir ki?!?! wagina onlar için sosyalleşme aracıdır. onun bunun altına yatmakda sosyal eylemdir. tokalaşmak gibi. oruspu çocuğunun biriyle arkadaş olabilmen için o kendi g.tüne gidesice penisini, waginana buyur etmen gerekecek. bööle düşünen haywanların acilen terapiye ihtiyacı wardır.ya da bi fon oluşturulup, acilen kerhaneye gönderilmesine.ya da enenmesine (en doğru seçenek).
    açtırdılar bayramlık ağzımı (bkz: sözlük beni küfürbaz yapıyor).
    p.s.:kadın sözcüğünü barıdıran başlıkların altına girdikleri entrylerde s.kmek eylemini kullanmayı marifet sayanlar ne kadar ilkel we iğrençtir,pistir,ewrimini tamamlayamamış(insan olamamış),hayatı yemek, içmek we çiftleşmekten ibaret olan arkadan çekişli dört bacaklıdır.
  10. hem kira vermiyordur hem de kendisi vermiyordur. helal olsun der ve şapkamı çıkartırım. daha ne yapsın bu kız?

öğrenci evine sahip bakire olan üniversiteli kız hakkında bilgi verin