• bursa, para vermem 1 hafta hergün yemek ısmarlarım. kusana kadar yesin ama para vermem. biliyorum parayı içkiye sigaraya gömeceğine.

edit : 4 adet kitap isteği geldi bugün hallolacak.
    edit 2 : toplamda an itibariyle 3 kişiye 8 kitap aldım. günlük limitim doldu. ilginize tşk. yemek isteyen yazsın hala geçerli.
  • yaşıtlarıma göre görece biraz daha iyi durumda bir öğrenciyim. para göndersem saçma sapan şeylere harcanır biliyorum. o yüzden ders veya okuma kitabı almak isteyen, alması şart olan bir arkadaş bana ulaşırsa, kendimce yardımcı olmak istiyorum. tabi anlayacağınız üzere fazla yukarı çıkamıyorum fiyat olarak affedin :)
    edit: bir arkadaşımla konuştuk, anlaştık
    edit2: sınırları biraz zorlayıp üç arkadaşa yardımcı olmaya çalışıyorum. limitim doldu, kusura bakmayın :)
  • 8 yıllık öğrenciyim, tembelliğimden dolayı okulu hala bitiremedim. geçinmek için paraya ihtiyacım yok. fakat halberg rassy 57 almam lazım kaç gündür aklımdan çıkmıyor. fiyatı 1.4 milyon euro donanım ve kira masrafıyla 2 milyon euro yu bulur. eğer varsa fazladan buradaki temel ihtiyaçları olan arkadaşlara yardım ettikten sonra bana da yardım edebilirsiniz. 3-5 yardım kabul etmiyorum direkt olarak 2 milyon euro atacaksanız iban yollarım.
  • öğrenci değilim ama kiramı ödeyemiyorum bu ay ücretsiz izin malum. yeşillendirme çalışmaları kapsamında bekliyorum direkt ev sahibi taahhütlü
  • dağda yaşamıyorsanız kendi çevrenizden tanıdığınız bildiğiniz insanlara yardımcı olun derim. öğrencilerin çoğu üniversiteyi eğlence merkezi gibi gören tipler. çalıştığım ortamdan biliyorum. samimiyetine, ilgisine, ihtiyacına bizzat şahit olduğunuz insanlara yardım edin. yoksa sosyal medyada ağlayıp paranızı eğlenceyle çar çur edebilirler.
  • izmir'den var ise özelden yazsin.ekşide bundan bikac ay önce bikac kişiye yardım etmiştim.emin olmam şartıyla yardım yapabilirim
  • izmir studio house'ta çalışıyordum. bir sabah uyandım ve işsiz kaldığımı öğrendim.başımdan aşağı kaynar sular döküldü.kira param bile hazır değildi ve daha alacağım ales ve siyasal iletişim kitapları vardı. annem kira parasının bir kısmını gönderdi.bende olanla birleştirip bu ayı atlattım.yemek işini de şuan 90 lira kalan sodexoyla geçiriyorum.önümüzdeki ay açılmazsa bilgisayarımı satmayı düşünüyorum.keşke kyk her öğrenciye en azından 2 aylığına burs verse de bu işkenceyi çekmesek. ciddi anlamda burs vermek isteyen herkese açığım şuan. mesaj atabilirsiniz
  • öğrenci evinde kalan bir arkadaşa erzak ihtiyacı için yardımcı olabilirim.

edit: bir sonraki sefere görüşmek üzere arkadaşlar. lütfen herkes bu zor dönemde elini taşın altına koysun.
  • nereye atıyoruz hocam.
  • (bkz: milli dayanisma kampanyasi)

reyizin de öğrencileri anladığını gösterir
hesabın var mı? giriş yap