şükela:  tümü | bugün
  • beni delirten durum. ıkna etmeye ugrasinca sinirlenmeye basliyorlar bir de. arkadasin sonucta bir noktada eyvallah dedirtiyorlar yoksa tartisma buyuyecek.

ben anlamiyorum ben de onlarla ayni yaslardayim, bu her seyin en iyisini biz biliriz, oy vermek falan bunlar sacmalik dusunceleri nerden geliyor, size kim ogretiyor bunlari? sacma sapan birkac isim soyleyip kendi argumanlarini desteklemeleri de ayri bir salaklik zaten. bir insan neden hicbir siyasi goruse sahip olmaz? ot musun sen ya!

delirecegim sozluk, bir gun delirecegim.
  • buyuk cogunlugu ''benim oyumla mi degisecek abi yeaa'' gibisinden bir tavir takiniyorlar, bir kismi da kaydimi buraya aldirmadim, gidecek param yok diyor. eger secmen kagitlari aile evlerinde ise, herhangi bir parti binasindan yol parasi ya da bilet isteyebilirsiniz. unutma, sen yoksan bir kisi eksigiz.
  • bunu eleştirenlerin %87,63'ü ekmeleddin'den medet ummuş olanlardır.

sorunun sandık fantazisi ile çözülemeyeceğini bilen genç kuşak elbet menopozlu, andropozlu şahısların çok bilmiş ancak pratikte bir s.ke yaramayıp bize bugünleri vermiş nesli dinlemeyecektir elbet.