şükela:  tümü | bugün
  • kahramanmaraş’ta çılgın bir öğretmenin icraatı.

öldürüp sınıftaki sobada pişirdiği akrebi, ilkokul birinci ve üçüncü sınıf öğrencilerine yedirmiş. derdi neydi acaba diye sormak isterim...

http://www.hurriyet.com.tr/…ina-sorusturma-40294499
  • bear grylls tarzi yasami ogrencilerine adapte etmek isteyen hocamizin cabalari (!) saka maka ulke olarak kafayi yedik lan, her gun yuh amk demekten biktik,
  • yurt dışında kaldığım okula ait evde ufak akrep bulmuştum. ertesi günü gidip ofise durumu anlattım. okul sahibi de bana asya da bunları pişirip yiyorlar büyütecek çok bir şey yok demişti. demek ki bu eğitimcilerde bi akrep yedirme sevdası var.
  • öğretmenlerde kafayı yedi artık.
    mesleklerini nasıl yapacakları, her gün ne ödev verecekleri, hangi gün ne öğretmesi gerektikleri kendilerine ''müfredat'' adı altında veriliyor.
    bu yüzden öğretmenler devlet tarafından kontrol edilen robotlar haline geldiler.
    psikolojilerini düşünemiyorum bile!

yazık! ülke olarak kafayı sıyırdık iyice!

not: an itibari ile dolar: 3.4972...
  • hayatta aç kalmayacak iştahlı öğretmendir.

--- spoiler ---

h. montunu alırken sıranın altında akrep görmüş. öğretmene söyledi öğretmen de ’ben onu yerim’ dedi.

--- spoiler ---

(bkz: ben onu yerim)*
  • kuyruğu kesildikten sonra yenebilir ama okulda değil. benim dikkatimi çeken okulun fotoğrafıdır. gerçekten o çocuklar sobalı akrepli okul mu hakediyorlar? dünyanın en büyük hava limanını yapan ülke olsan ne olacak ki?
  • sobada kestane pişirip yedirmesi gereken, portakal soyup kabuğunu sobanın üstünde kokmasını beklediğiniz öğretmenin çocukları komando yetiştirir gibi yetiştirme hevesi.
    survivor mu izliyor ona mı özenmiş belli değil.

öğretmendeki azme hasta oldum.
  • (bkz: badi ekrem)

hazır mıyız çekirgelerim?
  • akrep nalan'dır o, gerçek akrep olsa durduramazsın.