şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir doktor kendisini yardım için çağıran iki öğrencisi tarafından tam 8 yerinden bıçaklanarak öldürülüyor, o kadar acı o kadar korkunç bir haber ki sinirden midem bulandı. bu adamlar doktor olacaktı. https://m.sabah.com.tr/…p?__twitter_impression=true
  • (bkz: up)
  • ne acı ki ülkede kalan 3-5 güzel insanı da böyle orospu çocukları yok ediyor işte.
  • yıllarca okuyup, bir hiç uğruna canından olan bir doktor daha. yazık.

lağım medyasının lokomotifi sabah paçavrasının web sitesine girmek istemeyenler için link
  • cahilligin zirve noktasi. beyler kusura bakmayinda surda bile nefes almadan hemen birilerini sucluyorsunuz. ulan bir nefes alin once tamam birinin baska birini oldurmesi kesinlikle savunulamaz ne olursa olsun fakat su haberi okuyunca hic duraksama olmuyor mu?

bu ogrencilerin ogretmeni evlerine cagirmasinin bir sebebi var. ayrica siz ogrenci iken kac tane profesoru evinize cagirdiniz. hadi cagirdiniz kac tanesi geldi. bu adam cagirilinca neden oraya gitti. hadi oraya gitti neden tartisma cikti. tartisma cikti ve neden oldurulmeye kadar uzadi konu. ayrica olayda goz altina alinan birde kadin doktor var deniyor. kadinla ilgili bir mevzu olmus olabilir.

yani bir durun nefes alin amk hemen millete laf sokmayin.

---------uydurma-uydurma-uydurma----------

bakin bu yazdigim tamamen gotumden uydurmam. ornek olarak siz bir arkadasinizi evinize cagiriyor olabilirsiniz. belki sinif arkadasinizdan birine cinsel bir tacizde bulunmustur ya da daha ileriye gidip zorla iliskiye girmis olabilir. belki arkadasinizla konusup kendisinin polise teslim olmasi konusunda tartisma yasamis olabilirsiniz vs. bakin bu adam sonuc olarak olmus ama neden olmus, nasil olmus, ne olmus kimse su an bilmiyor su haberi okuyunca. konu boyle olsa bu sefer hepiniz "oldurulmus ibne tecavuzcunun biriydi" dersiniz.

edit: bu entry henuz olayla ilgili hic bir aciklama yapilmamisken yazilmistir. olayin detaylari aciklandiktan sonra linkteki haber guncellenebilir diye bu editi yazma ihtiyaci hissediyorum. olay ile ilgili gelecek olan detaylar sonrasinda bu entry guncellenmeyecektir. dikkat cekmeye calistigim tek nokta herhangi bir durumda olay ne olursa olsun detaylar belli olmadan kisilerin suclu ya da sucsuz ilan edilmemesi gerektigidir. bu kadar.
  • bu haberde neden meslekler bu kadar vurgulanıyor anlamadım ben. belli ki alakası yok. sonra yavşağın teki çıkıyor üstün ırk doktorlar yazıyor. ulan ne alaka ulan.
  • ölen hocamız değerli ve iyi kalpli, güleryüzlü bir insandı. olayın iç yüzünü bilemem ancak öğrencinin çağırması ve hocanın öğrencinin evine kadar gitmesi, aralarında öğretmen-öğrenci ilişkisi dışında farklı durumların olduğunu düşündürüyor.

olayın içindeki kişileri uzaktan da olsa tanıyorum. iftiraya kurban gitmemiştir umarım.
  • https://www.elazigsonhaber.com/…li-oldu-h34531.html

olayın içyüzünü bilmiyorum ancak mustafa girgin duyduğum kadarıyla sadece elazığ'ın değil bölgenin en iyi genel cerrahiydi. allah rahmet eylesin.
  • hakaret olarak yazmıyorum bunu ama insanlarda gerçekten beyin yok. içerideki şey beyinse de akıl yok veya işlevini yerine getiremiyor. seni hangi akıl, mantık bir hocanı, doktoru eve çağırıp defalarca bıçaklayıp öldürmeye sürükleyebilir ki? nasıl bir kafa yapısı buna sebep olur?
  • trajik bir olaydır. düşünsenize genel cerrahsınız , bıçak darbesi ile bir sürü derde derman oluyorsunuz, hayat kurtarıyorsunuz yine bir bıçak darbesiyle ölüyorsunuz. enteresan.