şükela:  tümü | bugün
  • hakkında en ivedi şekilde işlem başlatılmasını temenni ediyorum. yavşak.
  • bu yavşağın değil öğretmenlik yapmak, ebeveynlik yapmasına dahi müsaade edilmemeli; çocukları varsa elinden alınmalı. şerefsiz herif.
  • öğretmen sıfatını bu hamam böceğinden evrimleşmiş şahısa kullanmaktan imtina ediyorum, etmeliyiz.

çocukların yaptıkları şey ne olursa olsun bunu yapmak ne haddin ne de hakkındır. yaptın, çünkü sen bastırılmış duyguları olan bir hayvansın. ipini çekmeleri için takipçisi olmalıyız. içim cız etti.
  • insanları alnından vurmayı aklından geçirenlerle aynı zihniyete sahip,
    çocuklardan ve meslekten uzaklaştırılması gereken, şiddet yanlısı öğretmendir.
    muhtemelen emekli edilip maaş bağlanacaktır.
  • öğretmenliğe küfretmiyoruz bunun gibi şerefsizlerin öğretmen oluşuna hiçbir engel olmayışına, öğretmenlikte bile liyakat olmayışına, yeterli puanı alana geleceğimizi teslim etmemize küfrediyoruz.

hepimizin hayatından böyle bi orospu çocuğu geçmiştir. adına da maalesef öğretmen demişler. tez zamanda görevden alınmalı. çoluk çocuğu aç kalınca anlar ne yaptığını. yazık ya.
  • ''mey biter saki kalır. her renk solar haki kalır. ilim insanın cehlini alsa da, hamurunda varsa eşeklik; baki kalır.''

milli eğitim bakanlığı tarafından umarım gerekli yaptırımlar uygulanır. çocuğun ailesi dava açmalı.

bu örümcek beyinli mahlukların, eğitim ve öğretim sisteminden uzak tutulması şart.
  • senin cibiliyetini sikeyim ben haysiyetsiz piç. o çocukların yaşadığı travma hayatları boyunca zihinlerinde bir yara oluşturacak. belki de senin gibi bir yavşak yüzünden şiddete eğilimli olarak yetişecekler. sen de sağda solda ben eğitimciyim diye gezeceksin değil mi amk yaratığı ?
  • bu ruh hastası da öğretmen, dünkü sağanak yağış sebebiyle gezileri iptal olup, yemek yiyemeyen 30 çocuğa, kendi cebinden köfte ekmek+ayran yediren ve veliler öğrendiğinde "hocam verelim lütfen ücretini" dediklerinde, "onlar sizin kadar benim de kuzularım" diyen kişi de öğretmen.

edit: vay canına diyorum bütün suclamalariniza . neden bu kadar kötüsünüz, neden?

buyrun.
    https://eksiup.com/p/q5165889kipv
  • yöneticilik görevinden alınıp hakkında adli soruşturma açılmış. el kadar çocuğa vurarak eğitim verdiğini zanneden bu mahlukat ve niceleri bir an önce milli eğitim bakanlığından temizlenmeli.
    https://www.memurlar.net/…udur-gorevden-alindi.html
  • ıste bunun gibi şerefsizler yuzunden bu mesleğin itibari zedelendi yine de bunu tum ogretmenlere mal etmek ve nefret kusmak cok yanlis.
186 entry daha