şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
25257 entry daha
  • ambulans şoförleri erken boşalan insanlardan seçiliyormuş.
  • (bkz: epifani)
    epifani bağımlısı ayaktakımı buraya.
  • asus laptop'unuzun klavye aydınlatması gitti. ne yaparsanız yapın fn+f3/f4 ile aydınlatma çalışmıyor. hatta windows'u başlattığınızda klavye bazen hiç çalışmıyor, yeniden başlattığınızda çalışıyor. aygıt yöneticisi/device manager en güncel klavye sürücüsüne sahip olduğunuzu iddia ediyor.

çözüm: internette atk package diye bir zırıltı var. onun kendi sisteminize göre 32 veya 64 bit olanını indirip, kurup, bilgisayarınızı yeniden başlatıyorsunuz. bu kadar.

büronun laptop'una ssd taktım. blower'la grafik kartının menfezlerine tazyikli hava üflettim biraz, arada bi baktım, klavye gitmiş. önce donanıma fiziksel bi halt oldu sandım. az daha alt kapağı söküp çıkan soket filan mı var yoksa diye anakart kontrolü yapacaktım. hiç açmışlığım da yoktu halbuki. neyse ki fiziksel bişey yokmuş. arada ekleyip kaldırdığım üç beş yazılım sürücüleri bozmuş sanırım.
  • puding kurşun geçirmez.
  • ucaklarda carpisma aninda alinan (bkz: brace pozisyonu) yani one dogru egilip dizlerin arkasından sikica kavrama durusu soyle ortaya cikmistir; 70li yillarda yasanan bir yolcu ucagi kazasindan sadece bir yolcu kurtulur. carpisma aninda tam olarak ne yaptigini sorduklarinda adamin ayakkabilarini bagladigini ogrenirler. iste o durus bugun acil durumlarda hayatta kalabilmek adina kullaniliyor.
  • (bkz: #87747455)
  • atlar yatmadan 1 ay ayakta durabiliyorlarmış
  • ucak duserken ayakkabi baglayan insan,ufkumu sikti.
  • kadın orgazmı erkek beyninde gerçekleşseydi; orgazm sırasında beynin yaydığı çok güçlü "teta dalgaları" erkekleri öldürebilirdi.

https://www.science20.com/…_female_orgasms_kill_men
135 entry daha