şükela:  tümü | bugün
  • the shawshank redemption (bkz: esaretin bedeli) filmini yöneten abimizle the walking deadi yöneten kişi aynıymış.

dar bir ufkum var ve iki katına çıkaran şeyler de çok büyük değil. evet.

abeyle uyardı. ilk bölümünü yönetmiş sadece.
  • '' evraklar '' şeklinde bir kullanımın yanlış olması. evrak kelimesinin asıl itibariyle arap dilinden gelen '' varaka '' kelimesinin çoğulu olması. bu nedenle asıl olarak çoğulluğu ifade etmesi.
  • hobbit'teki necromancer karakterini, benedict cumberbatch'in canlanlandırıyor olması
  • ufkumu iki katına çıkarmasa da, deli gibi merak ettiğim bir konuya açıklık getirdiği için her aşçının pazartesi kuru fasulye yapması başlığı içinde #38888749 no'lu entry
  • volkswagen tosbağa'nın, hitler'in isteği üzerine yaplmış olması, volkswagen'in türkçe anlamının "halk arabası" olması ve en önemlisi hitler araba 1000 mark'tan daha fazla fiyata satılmasın telkininde bulunduğu, buna istinaden tosbağa'nın 990 marktan satışa çıkması.

ekleme: on bir ve om mani anakin hum'e düzeltme için teşekkür ederim.
  • kurbağa adam ile balık adam farklıdır.

an itibari ile öğrenmiş bulunmaktayım. hurriyet.com'a bakıyordum. "kurbağa adamlar arama yapıyor" başlığını görünce bastım printscreen'e tam taşak geçecektim ki bakayım dedim aslı astarı var mı diye.
    meğerse, er ve erbaşlar kurbağa oluyormuş rütbelileri balık..

mantığın bittiği yerde askerlik başlıyormuş diyolla..
  • lg logosunda goz kirpan insan surati olmasi.
  • iffetiniz sizi kısıtlamaya çalışırken, şehvet onu orospu götüne çevirir.

işte bu yüzden; en değersiz yeminler ihanetlerin ardından yapılır.

iffet tarafından.
  • elma diye bir meyvenin olması.

olay yeşilini yaktığım insanlardan özür diliyorum ama boku çıktı bu bilgilerin. bok yeşili yansın artık olay butonumuz.

facebookta paylaşılan, bir resmin üzerine iğrenç bir fontla* yazılan yazılardan daha değersiz bilgileri görmek insanın ufkunu sikiyor gerçekten.

kültürlenin lan
  • insanın en kuvvetli hafızasının koku, en zayıfının ise ses olması.

15 sene önce kokladığınız bir parfümün kokusunu bugün duysanız yine hatırlarsınız. ama mesela 1-2 senedir konuşmadığınız bir arkadaşınız sizi telefonda işletebilir, doğaldır.