şükela:  tümü | bugün
  • kurbağa adam ile balık adam farklıdır.

an itibari ile öğrenmiş bulunmaktayım. hurriyet.com'a bakıyordum. "kurbağa adamlar arama yapıyor" başlığını görünce bastım printscreen'e tam taşak geçecektim ki bakayım dedim aslı astarı var mı diye.
    meğerse, er ve erbaşlar kurbağa oluyormuş rütbelileri balık..

mantığın bittiği yerde askerlik başlıyormuş diyolla..
  • lg logosunda goz kirpan insan surati olmasi.
  • iffetiniz sizi kısıtlamaya çalışırken, şehvet onu orospu götüne çevirir.

işte bu yüzden; en değersiz yeminler ihanetlerin ardından yapılır.

iffet tarafından.
  • elma diye bir meyvenin olması.

olay yeşilini yaktığım insanlardan özür diliyorum ama boku çıktı bu bilgilerin. bok yeşili yansın artık olay butonumuz.

facebookta paylaşılan, bir resmin üzerine iğrenç bir fontla* yazılan yazılardan daha değersiz bilgileri görmek insanın ufkunu sikiyor gerçekten.

kültürlenin lan
  • insanın en kuvvetli hafızasının koku, en zayıfının ise ses olması.

15 sene önce kokladığınız bir parfümün kokusunu bugün duysanız yine hatırlarsınız. ama mesela 1-2 senedir konuşmadığınız bir arkadaşınız sizi telefonda işletebilir, doğaldır.
  • çiçek aldığınız zaman suyuna bir kapak çamaşır suyu dökünce çiçeğin çürümesi oldukça yavaşlıyor, suyu da 8 günlük ceset gibi kokmuyor. yalnız çamaşır suyu, jel kıvamlı domestos değil de, kokusu hijyen haricinde her şeyi çağrıştıran eski usül olanından olacak.

bir arkadaşım bu yöntemi uygulayarak adeta bir necromancer edasıyla masasındaki çiçeği 1 ay boyunca yaşattı. en son biz yalvardık "metamorfoz geçirip bizi yiyecek artık at şunu lütfen" diye o zaman attı.

ha tabi bu bilgi sadece 250 yılda bir törenle çiçek alanların işine yarayacaktır o ayrı. olsun şurada kaç kişiyiz, birbirimize sahip çıkalım.
  • bilimsel verilere göre; insanın çok uzun yıllar görmese bile, unutmayacağı tek yüz anne yüzüdür.
  • tüm türk vatandaşarının tc kimlik numaralarının rakamları toplamının 40 yaptığı gerçeği.

(bkz: bu da mı tesadüf)

ayrıca başlıkta aratınca gördüm ki 3 kişi tc kimlik numaralarının tamamının çift sayılardan ibaret olduğunu söylerken içlerinden biri sonradan bir editle tek sayı da olabileceğini belirtmiş. ancak bunun da yanlış olduğunu düşünüyorum.

edit: tc kimlik numaralarının tamamının çift sayılardan ibaret olduğu derken yanlış bir anlatım yapmışım sanırım.

xxxxxxxxxx2
    xxxxxxxxxx4
    xxxxxxxxxx6

gibi gibi x'lerin tamamı birbirinden bağımsız değişkenler olsun ve bunların tek ya da çift olma durumu sayının tek ya da çift olmasını engellemez dolayısıyla tüm tc kimlik numaraları çift olmuş olur. ancak anlatımımda sanırım içinde geçen rakamların tamamının çift olduğu anlaşılıyor, kusura bakmayın.

rakamları toplamının 40 yaptığı gerçeğine gelecek olursak;

tesadüf olmayan seçilmiş kişi benim sanırım!
    ailem ve ev arkadaşlarımın tamamını deneyerek -toplam ben dahil 7 insan eder- ulaştığım bir tümevarım önermesiydi. ancak gelen mesajlardan anlaşılıyor ki kesinlikle alakası yok.

uyarılar için teşekkür ederim.
  • windows 7'de masaüstüne yeni bir klasör açıp adınıda god-mode.{ed7ba470-8e54-465e-825c-99712043e01c} yapınca windowsun bilinen hemen hemen bütün özelliklerini tek bir panel üzerinde toplaması.

afrd ve mouse sanitary pad mesajı üzerine; aynı özellik windows 8 içinde çalışmaktadır.

386 dx mesajı ve bir edit daha: noktadan önceki kısma herhangi bir isim verebilirsiniz.
  • ufku iki katına çıkarmasa da başlıkta ara bölümünde şukela moduna tıklayınca en çok beğeni almış entryleri görmek. yani bu başlıkta gerçekleştirdiğimizde en çok ufku iki katına çıkaran entryleri görebiliriz. böylelikle sikindirik ufuklara maruz kalmıyoruz.