şükela:  tümü | bugün sorunsallar (6)
15540 entry daha
  • araclardaki yakit deposu durumunu gösteren bölümdeki pompadaki hortumun yönüyle aracin yakit deposu kapaginin ayni tarafta oldugunu ögrenmek.

edit: sutlu nescafe uyardi,daha önce bikac defa yazilmis.
  • bonkör-- bon coeur ( iyi kalpli) en français
  • şu an içtiğimiz sular tam 3 milyar yıl öncesine ait sulardır.
  • gayz kaman şuraya yatmadan önce neler varmış bilmediğimiz okuyalım diye giriyoruz. salak salak bardakta bilim 2 satır diğer salakça bilgi yazıyorsunuz.

insanlar ne güzel uzun uzun değişik bilgiler yazıp amme hizmetinde bulunuyorlar. bir kere düşünün en azından. komiklik yeri mi burası.

diğer yazarlardan özür diliyorum.
  • yükseklikten korkmamızın sebebi bizim bilinçaltımızda var olan ama günlük hayatta fakında olmadığımız intihar etme isteğimizmiş.

kaynak isteyenler çapa da doğan şahin hocayı bulsunlar.
  • bugün sözlük çaylaklarından leichtsinnig*** pc kullanırken fark ettiğim olay ufkumu baya açtı. şimdi fare* var ya fare. onun ortasında bir tane de dönen zımbırtı var hani. heh işte tarayıcıda bir sekmeyi kapatmak istediğinizde üstten sekmenin herhangi bir yerinde ona basınca o sekmeyi şak hemen kapatıyor. ben yeni öğrendim ve baya işime yarıyor. bilmeyen varsa onun da işine yarayacağına eminim.

edit: sağ olsun yazar arkadaş asdfghjkldas ufkuma perfect çektirdi*
  • ''ya şimdi sen onu bırak da, biri odaya gelince bu şey nasıl kapanıyor onu söyle''
  • barış manço ile cem karacanın kardeş olması
  • fruktoz şurubu içeren besinler yediğimizde atp deki fosfatı alarak enerjimizin düşmesi daha halsiz olmamız, yani bizim biraz enerji olsun diye yediğimiz çikolata (fruktoz şurubu içeren, çok çok büyük bir kısmı içeriyor) bize enerji vermek yerine bizim enerjimizi düşürüyor. e kalori aldık sonuçta onlar nereye gitti derseniz, boş kalori diyebiliriz yani kilo olarak yağ olarak bize geri dönüyor.
    glikoz şurubu içerenler daha sağlıklı olanlar, lütfen alırken daha dikkatli olalım arkadaşlar
  • yıl olmuş nerdeyse 2017 hala başlığın birinci anlamı hakkında beyin fırtınası yapan yazarların olması. tamam be oğlum başlık birinci anlamını karşılamıyor. biz de farkındayız herkes farkında bekçi mehmet amca da duydu. niye bu kadar kabızlık yaptı sizde bu başlık ıkın ıkın rahatlatamadiniz bünyeyi.
21931 entry daha

hesabın var mı? giriş yap