• 615.9 milyonluk vergi borcunu bir kalemde 7 milyona düşürebilen hükümetin bir kalemde öğrenim kredilerini silmesi kampanyasıdır.
  • kesinlikle katıldığım talep.
  • kesinlikle katılmadığım talep.
    ödeyen enayi mi ki ödedi?
  • nasıl ses getiririz derdindeyim. varım diyor.
  • sabah sabah içimde kelebeklerin uçmasını sağlayan kampanyadır. gandalf'ın atıyla sahneye girişinde olduğu gibi "olur mu olur amk".
  • ödeyenler keriz mi diyerek karşı çıkacağım kampanya. !!!

şaka lan şaka, biz skildik bari siz ödemeyin aq. sonuna kadar destekliyorum :)
  • vergi borcu affedilen adamdan ne farkimiz kalacagini dusunduren kampanyadir.

ona kiyak varsa bana da olsunun degil kimseye kiyak olmasinin pesinden kosun gencler.
  • gerçekçi düşünürsek devlet ödeyenlerin parasını iade etmesi imkansız gibi..

ödeyenlere de saygısızlık etmemek adına en azından daha yararlı sonuç elde etmek makul bir isteğimiz olmalı;

"faiz kaldırılmalı, ödeme konusunda da taksit yerine eline geçebilecek 3-5 lirayı peyderpey yatırılabilmeli "

*devlet önceden faiz ödemiş arkadaşların en azından faizlerini iade edebilir.

*sonuçta 22'den sonra alkol satışı yasaklamanın nedenlerinden biri de din ise dinde faiz de haram.
  • sikerler öyle kampanyayı diye karşılık verilebilecek bir kampanya.

arkadaş bu öğrenim kredisi dediğiniz şeye zaten 2009 yılları civarında bir af çıktı. sonra cumhuriyet tarihinin en büyük borç yapılandırmasında da borçların bir daha yapılandırılması fırsatı verildi. e artık hala 15-20 bin lira borcun duruyorsa bu senin bok yemen büyük ihtimalle.

şartları baştan belli bir sözleşme-senet üzerinden bir borç alıyorsun.
    okulundan mezun olduktan 3 sene sonra cüzi vade farkı ile ödemeye başlıyorsun.
    ödemedin diyelim. borcuna bir sürü faiz biniyor.
    sonra bir yapılandırma geliyor. büyük oranda faiz indirimi, taksitlendirme fırsatı sunuluyor.
    yine ödemedin diyelim.
    bir daha yapılandırma geliyor. bir daha faiz indirimi, bir daha taksitlendirme.
    yine ödemedin.

hadi benim borcumu silin diyorsun.

bu arada iki yapılandırmaya da denk geldiysen mezun olalı asagi yukarı 8-10 sene falan olmuş olmalı.

kusura bakma da çok şey istiyorsun.
  • sadece faizi 600 tl olan borç ve hala issizim...

internetten o sorgula butonuna bastığımda sanki biri bana basıyor
hesabın var mı? giriş yap