• uzun yıllar önce ilk iki taksiti ödediğimi söylediğimde "oğlum ne gerek var, bak bizde ödemiyoruz." diyen üst devrelerim sırasıyla icra takibine düşünce banka kredisi çekerek ödediğim borç.
    faiziyle birlikte borcun 3 katına çıkması bir yana birde kredi faizi ödemiştir.
    diyeceğim o ki büyüklerin borcunun silinmesi için sizin borcunuzu ödemeniz lazım.
  • bu gün aracımı satmama engel olan yılanoğludur. şakaya gelmez. silinmesini de mantıklı bulmuyorum aldım kullandım, yalnız ailemin durumu ortadayken daha iyilerine burs verip bana kredi veren adaletinize sokayım afedersiniz.
  • ödemek için devletin arkasında koşacağına , ödeme devlet senin peşinden koşsun
  • aldık ama çok bereketi olmuyordu bu paranın. 2-3 günde bitiveriyordu. şimdi ödemeye gelince yapılandıra yapılandıra bir hal oldum ve 2 ayda bir ödemesi de olsa insanı zorluyor. kardeşime de çıktı aldırmadım şimdi dua ediyor iyi ki almamışım diye. tavsiyem haydan gelen huya gider hesabı almayın.
  • ziraat bankası internet şubesinden borçlar görüntülenebiliyor oradan ödeyebilirsiniz.
  • son 4 taksit, o dönem sırf daha fazla para ezebilmek için o krediyi alan aklımı eşekler kovalasın dedirten ayrıca öğrencilerimizi eğitim hayatı sonrası beklemekte olan pes pembe bulutlarla kaplı iş hayatında ayaklarının yere basmasını sağlatandır.
  • an itibariyle geri ödemesi yapılamayan hede. ulen elimde para var ama ödeyemiyorum. sonra ödeme yapmadınız diye faiz bindirirler. çıldırmamak elde değil.
  • ödemeler nasıl yapılamıyor anlamadığım hededir.
    aşağıdaki adresten gayet yapılabilmektedir.

https://kyk.ziraatbank.com.tr/
    hepde istediğin kadar, en yakın ay başta olmak üzere.
  • düğüne 15 gün kalmışken cuma sabahı hesabım olan bankalardan mesajlar geldi ve banka hesaplarimin bloke edildiği yazıyordu.bagli olduğum vergi dairesi avrupa yakası hisar bende fethiye'ye yerleştim.hisarla yaptığım telefon görüşmesinde borcumun yüzde 20sini ödeyip geri kalanı yine faizle taksitlendire bileceğim söylendi.9bin kusur olan borcu telefon konuşmaları sayesinde 500 lirasını peşin ödeyip geri kalanı 20 taksit yaptırdım.
  • 5 gün önce mart ayında borcumun geri ödemesinin başladığını rastgele öğrendim. son 5 gündür ödeme yapmaya çalışıyorum yapamıyor. ziraat bank internet şubesi cep şubesi ve atm dahil. e devletten girip bakıyorum borcunuzu ziraat bankası aracılığıyla ödeye bilirsiniz diyor. ama ziraat bank cep şubeye girdiğimde fatura bulunamadı diyor. arkadaşlar ne yapacağım ben ulaaa
hesabın var mı? giriş yap