• hacettepe üniversitesi'nde görev yapmakta olan bir öğretim görevlisinin beyin yakan, göz kanatan web sitesi: http://yunus.hun.edu.tr/~oztugrul/index_.php?p=

sayfadan bazı kesitler:

ilk paragraf:
    30 ... yazilim uzmani, istatistikci .. sinemaya gitmeyi, yuzmeyi, yurumeyi seviyor .. hayati oldugu gibi kabul edenlerden .. saglikli ya$amaya onem veriyor, sigara icmiyor, spor yapiyor .. muzik olmazsa hayatin cekilmez olacagini du$unuyor .. annesinin, bagetlerine sopa demesine kil oluyor .. rock dinliyor .. tikkylerden ho$lanmiyor, oha cu$ falan olmuyor .. ukala .. top sakal ve uzun sacla karizma yapilacagini sananlardan .. hic durmadan saatlerce program yazabiliyor :p .. slogan hastasi .. titiz diil .. ustelik pasakli .. lee giymiyor .. :p

sayfanın altındaki bazı web siteleri (external links minvalinde)
    babun.org
    beytepelife.com
    fikra.gen.tr

sol panelde karşı cinsten diye bir link var. orada da şunlar yazıyor:
    bu bölümde beğendiğim modellere ve film yıldızlarına felan yer vermeyi düşünüyodum ama bu aralar pek vaktim olmadığı için hazırlayamadım sayfaları `...` geçici bi sayfa hazırladım o kadar ... e kusura bakmayın artık `;)ana sayfada sağ üst kısımdarastgele ingilizce sözcük, sol alt kısımdarastgele özlü sözve alt kısımda da rastgeletarihte bir gün` yer alıyor.

site tam bir çarşamba pazarı. yorumu size bırakıyorum.
  • 14-15 senedir guncellenmemis bir web sitesinde zaman yolculugu yapinca kafasi karismis bir ergenin derdi.

sene 2020 genc, internet gecen sene bulunmadi...
hesabın var mı? giriş yap