aynı isimdeki diğer başlıklar:
  • yine ilker kaleli, yine konusu, öyküsü ve senaryosu harika proje.

unuttuğumuz değerlerin, düşünmenin ve insan olmanın önemini yeni nesle anlatan, bizim ve daha eski nesle hatırlatan harika bir dizi.

ancak ne yazık ki erken final yapacağını düşünüyorum...
  • bu senaryoyu nasıl devam ettireceklerini çok merak ediyorum. birkaç bölüm sonra final yapacak gibi duruyor.
  • --- spoiler ---

dizi konusu gereği kısa sürecek. zira uyarlama ile paralel gidiyor bu saatten sonra kopamazlar. 13 bölüm süreceği söyleniyor. bu şekilde sonlanırsa efsane olur

umarım çekmişlerdir tüm sezonu da ara vermezler.

--- spoiler ---
  • gizem karakteri çok sırıtıyor oyunculuğu çok yapmacık ve dizinin sonuna doğru reklam gösterimi kısır döngüye giriyor onun haricinde çok güzel bir dizi ama konusundan dolayı dizi uzun ömürlü olmayacak diye düşünüyorum...
  • ilk 3 bölümü biter bitmez fragman yayınlamış ancak 4. bölümden sonra yayınlanmamış dizi. muhtemelen haftaya belki de sonraki hafta da yayınlanmayacak.
  • şu ana kadar fena gitmiyor.
    ama akif hoca öğrencilere çabuk açıldı. konu tıkanacak gibi ama zaten orjinali 13 bölüm demiş arkadaşlar.
  • uyarlama da olsa sonunda türk dizi sektöründe farklı şeyler göstermiş olan dizi. yanlışları var fakat uzun süredir tv dizisi izlemeyen biri olarak internetten izleyerek de olsa takip ediyorum. --- spoiler ---

mevsim ve selin'in iticilik kotasını doldurdukları sebebiyle sınır dışı edilmesi hakkında khk

--- spoiler ---
  • bir adet fizik hocasının, öğrencisinden emniyetine, mafyasından zeka yoksunu sosyal medya güruhuna herkesi trollediği dizi.

--- spoiler ---

acıların çocuğu ateş

--- spoiler ---
  • on numara iş.

simge hocaya, tiki olmayan biri dublaj yaparsa öğretmen rolü çok daha inandırıcı olur.

(bkz: tiki türkçesi)
    (bkz: tiki türkçesinde ea kullanımı)
    (bkz: tiki türkçesinde ş harfini s olarak söylemek)
    (bkz: alternatif tiki öldürme yolları)
  • 4.bölüme erkin korayın tek başınasın parçası ile başlayan dizi. hoştu.

https://youtu.be/cqguoxn6tei

kim olursan ol, ne istersen yap
    sende bu dünyada tek başınasın
    anne kolunda, baba yolunda
    kardeş yanında tek başınasın

tek başımıza tek başımıza
    tek başımıza hep tek tabanca

sözler altında, gözler altında
    yaşam kavganda tek başınasın
    nefes alırken, nefes verirken
    gülüp ağlarken tek başınasın

tek başımıza tek başımıza