şükela:  tümü | bugün
  • az önce sayın reisi cumhur erdoğan tarafından açıklanan müjde.

bu gerçekleşirse emekli maaşlarında yaklaşık 400 ila 650 lira arasında bir artış oluyor. emekli ikramiyesinde ise 20-30 bin lira artış söz konusu. ak parti, chp'nin vaadlerini çalmaya devam ediyor maşallah.
  • devlette 3600 gösterge mühendis göstergesidir. öğretmen hatta hemşireyi anlatım da imam ne alaka? imam dediğin mevzuatı 1400 senedir aynı olan,yapmak için lisans eğitimini geçtim ortaokul mezunu olmanın yeterli olduğu bir meslek. aslında meslek bile değil olamaz da zira ibadet para karşılığı yapılıyorsa ibadet olurmu ? öğretmen hemşire ve hele ki mühendis ile bir tutmak saçmalıktır.
  • çalışanlar için değil emekliler için. 65 den sonra bana 2kat maaş versen ne olur.
  • aklımı sikeyim niye imam olmadım ki? günde toplasan 5 saat görev yapmıyorsun. ramazan biraz yorucu geçiyor ama ona da katlanırdık.
  • imam ile mühendisin uzmanın ve müfettişin ek göstergesi eşitlendi.
  • komünistleşiyoruz muntazaman...

elhamdülillah imamım.
  • ak partide her seçim döneminin banko vaadidir ama henüz iktidara geçemedikleri için yapamadıkları bir vaat.
  • yetmez ama evet.
  • üniversitelerde öğretim elemanı olarak çalışan akademik personellerin ek göstergeleri 2300 dür ve bu güncelleme teğet geçmiştir.
  • yatırımı yanlış yapacağını bağıra bağıra söyleyen şahsın doların çıkışına herdaim tuz biber olan davranışının başlığı. bence 100.000 de memur al, ekonomiyi kalkındırsınlar. (bkz: nerde lan o baran 14 yaşında)