• en komiği mi bilmiorum ama en acayibi kızdırılan tunuslu hocanın ne diyeceğini bilemeyip birden ağzından dökülen "müslüman kadın" kelimeleri önce şaşırtmış sonrasında da yarım yarım yarmıştır efendim...
  • lisede biyoloji hocası sınıfı susturabilmek için onlarca uyarı yapmıştır ama nafile sonunda sabır taşı çatlayan hoca " siz türkçe bilmiyorsunuz gelibaa.." diye bağırır.
  • lisede dışarıda lapa lapa kar yağmaya başlamasıyla birlikte sınıfın coşup pencerelere koşması* üzerine genç* fizik hocası:
    - oturun yerlerinize, karı gördünüz sapıttınız!*
  • bahçede bağrışan kızlara öğretmen camdan seslenir:
    - noooluyyoorr kızım??? nuri alço mu geldi?
  • bakın, ösym benim sorularımın peşinde. kimseye vermeyin bunları, sürüm sürüm süründürürüm sizi!
  • -senin kitabın nerde çocuğum
    +yok hocam
    -gecen hafta da yoktu dimi evladım
    +hiç almadım ki hocam
    -çık lan dışarı hayvanatu vahşiyye
  • okulun en alt katı karanlık o zamanlar, çiftler de orda takılıyor genelde, müdürümüz ve aynı zamanda din kültürü öğretmenimiz:

"alt katta pervasızca aşk yapılıyor..."
  • teneffüs zili çalmıştır, haliyle de liseli gençler bunaltıcı dersler sonrası kendilerini koridora atmış gençliğin verdiği enerjiyle de acayip sesler çıkararak koridoru inletirler.
    o sırada teneffüs zili çalmamış gibi derse devam eden okulun nam salmış fizikçisi tahtada soru çözmeye devam ederken koridordaki çocuğa laf sokmayı da ihmal etmez.
    "ormanları yakıyorlar bu mahlukatlar şehre iniyor"
  • sınav oncesi sakız cignerken hocadan yedigim azardır.
    "kızım cıkar o sakızı, hem sekeri de bitmistir onun"
  • yeter artik docent olmak istiyorum sizle mi ugrascam

(metalci bi tipe) anadolu rock ci sen cevapla bu soruyu

sinifta olmayan, hocanin tav oldugu bir ogrenci icin 'nerde o krese mi gitti?' demesi

oglum salak misin sen siritiyosun herseye

bu sene calis sen bu dersi seneye hazirlik olur
hesabın var mı? giriş yap